Nimekood peegeldub su eluloos

Updated: Aug 29, 2019

Mulle helistas täna telefonimüügi pakkuja ning olles ise kunagi gümnaasiumi ajal õpingute kõrvalt teinud sama tööd, siis tekkis tahtmine jagada ühte lõbusat lõiku oma “Täheinimeste” raamatust nimekoodi peatükist.


Täheinimesed võivad sageli tunda, et vanemate poolt pandud nimi ei ole nende õige nimi, mistõttu võib täiskasvanuna tekkida soov oma nime vahetada.


Oma eelmise raamatu “Hinge valede nõiaring” viimases peatükis käsitlesin sõna väge ja lause jõudu põhjalikumalt. Kordan siin lühidalt üle: igasugused sõnamised, lausumised, loitsimised ja taotlused on sõnade vibratsioonist ja lauseehituse energeetikast koosnevad programmeeringud. Igal sõnal on oma vibratsioon ja sõnade kombinatsioon lauses moodustab konkreetse võnkesageduse.

Nõnda ka nimi, mille me endale oleme saanud ja mida me terve elu kanname, on sõna otseses mõttes kood, millel on oma kindel programmeering, mis suunab meie teadvusele vastava sisu ja iseloomuga vibratsioone. Sama on ka päikesemärkidega – sündides oleme kõik ära jaotatud astroloogilisse süsteemi, olles joondatud kindla astroloogilise mustriga, mis elu vältel inimest saadab, mõjutab ja juhib.


Nimi pole lihtsalt kellegi tuvastamise viis. Nimi on kindla vibratsiooniga kood, mis muudab tervet sinu elu ja mõjutab oluliselt teadvusele vastuvõetavaid projektsioone.


2000. aastate alguses proovisin keskkooli õpilasena poole kohaga töötada telemarketingi firmas, mis müüs klientidele raamatuid ja ajakirju. Jah, need samad tüütud telefonimüügi agendid, kes suudavad sulle helistada kõige ebasobivamal hetkel ja kelle jutu peale sa ärritunult telefonitoru ära viskad.

Sel ajal oli infotehnoloogia vähem arenenud kui praegu ning iga vahetuse alguses jagas ülemus töötajatele andmebaasist välja prinditud nimed koos telefoninumbrite ja tellimise ajalooga. Ühele lehele mahtus ligi 40–50 sama eesnimega isikut, kes tuli järjekorras, joonlauaga järge pidades, läbi helistada.

Oli nimesid, mille pärast tüdrukud läksid omavahel riidu, sest need olid paremad või sõbralikumad tellijad kui teised. Ja oli nimesid, millest oleks tahtnud suure kaarega eemale hoida, sest teadsid, et kui saad selle nimedelehe, siis on tulemuseks terve päev tühje tellimusi ja sõimata saamist.


Toon mõned humoorikad näited – nimekaimud, ärge seda palun isiklikult võtke!


Näiteks olid kõigi lemmikud Piretid, Kristelid, Kerstid ja Siretid, kes suhtlesid alati soojalt ning meeldivalt ja armastasid kokaraamatuid ja koduajakirju tellida.

Seevastu Katrinid, Kristinid ja Kätlinid kippusid nipsakalt ja pahuralt vastama, kuid neile meeldisid moe- ja trendiajakirjad.

Malled tundusid uimased, Maarikad seevastu olid kiired otsustajad.

Salmed ja Saimad olid tellimiseks juba liiga vanad, Greeted, Carmenid ja Carolad aga liiga noored. Ülled tahtsid kaua mõelda, Siirid pikalt lobiseda.


Kogu Universum koosneb vibratsioonidest, millel on oma heli ja kõlapind. Üks täht on nagu noot, mis koos kõlades moodustavad akordi.


Minu nimi on Ilona, aga paljud hääldavad seda Iloona. Ma ei suutnud seda vibratsiooni lapsena kuidagi omaks võtta, nüüd ei pööra ma sellele enam tähelepanu. Kuid ma tean, et Ilona kõlab kõrgema sagedusega ja virgutavamalt kui Iloona, mis mõjub summutatumalt ja uimastavalt.

Minu abikaasa nimi on Kuido, kuid klassikaline oleks seda nõrga G-ga kirjutada. Siingi tuleb mängu suur erinevus: Kuido K-ga on jõuline, konkreetne ja selge, Guido G-ga seevastu pehmem, sulavam ja sõbramehelikum.


Nimel on võime muuta tervet elusaatust!