Sündmused

NB!  Enne põhimeditatsioonides osalemist on kohustuslik läbida sissejuhatav praktika (toimub korra kuus), milles kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed. Lisainfo on kirjas MKK rubriigi 7 punktis. 

 

Psüühikahäiretega  ja tõsiste tervisehädadega on Kõiksuse Kanaldused Stuudio sündmustel osalemine on keelatud.

Ilona Karula praktikate näol on tegemist pingutust ja vastutust nõudvate energiatöö kontseptsioonidega, mil kedagi eraldi ei aidata, vaid töömetoodika on üles ehitatud kontseptsioonile, mille kaudu inimene saab ennast ise aidata. 

Fri, Jul 03
KODUNE TUGITOOL
Harmoonia meditatsioon (teadlik hingetee valimine) ONLINE
Harmoonia meditatsioon on saadaval kasutamiseks 20 päeva 3. juulist kuni 23. juulini. MEDITATSIOON ON NÄHTAV LÄBI SISSELOGITUD YOUTUBE KONTO! Osalus 20 eurot. Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalse lingi e-maili teel päeva jooksul. Teeme seda 2x päevas (hommikul ja õhtul).
Wed, Jul 08
BINDU JOOGASTUUDIO
Kanaldamise kursus * * TARTUS!
Kanaldamine teoorias ja praktikas. Jagan praktilisi toimivaid kanaldamise võtteid, mida kasutada iseseisvaks tööks. Osalemistasu 60 eurot.
Thu, Jul 09
Park Hotell Viljandi SEMINARIRUUM
Loeng Viljandis: Ülemeelelised võimed
Üks ja ainus kohtumine Ilona Karulaga Viljandis Park Hotelli seminariruumis. Loeng keskendub ülemeelelistele võimetele ja müstilistele juhtumitele. Osalejatel on võimalus proovida lühikest vertikaalpraktikat, et saada aimu kolmanda silma olemasolust oma peas. Early Bird 20€/ kohapeal 30€
Sat, Jul 11
Sänna Kultuurimõis
Salateadmiste päev Sännas
Kohtume 11. juuli Sänna Kultuurimõisas, kus viin läbi salateadmiste koolituspäeva, milles sukeldume terveks päevaks väljapoole füüsilise reaalsuse piire maagilisse ja müstilisse peenenergiate "nähtamatusse" salamaailma. Osalus tasu 120 eurot/ koha tagab ettemaks 50%.
Sun, Jul 12
VÕLUVÕRU KOOLITUSKESKUS
Loeng Võrus: Ülemeelelised võimed
Üks ja ainus kohtumine Ilona Karulaga Võrus Võluvõru koolituskeskuses. Loeng keskendub ülemeelelistele võimetele ja müstilistele juhtumitele. Osalejatel on võimalus proovida lühikest vertikaalpraktikat, et saada aimu kolmanda silma olemasolust oma peas. Early Bird 20€/ kohapeal 30€
Sun, Jul 19
Kõiksuse Kanaldused Stuudio
Sissejuhatav praktika * *
Seletan lahti vertikaalpraktikas ja Algolemuse meetodis kasutatavad terminid ja seisundid. Praktiseerime kogu energiatöö kohapeal järele. Vajaliku lisainfo leiad ürituse sisust kui kerid lehte alla poole. Osalustasu 30 eurot.

© 2020 by Ilona Karula