Sündmused

Palume tähele panna, et enne põhisündmustel osalemist on kohustuslik läbida sissejuhatav koolituspraktika (toimub korra kvartalis), milles kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed. Lisainfo on kirjas MKK rubriigi 6 punktis. Sissejuhatav koolitus tuleb uuemate teadmiste värskendamiseks läbida ka neil, kellel on Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud enam kui 12 kuud.  
 
Psüühikahäiretega  ja tõsiste tervisehädadega on Kõiksuse Kanaldused Stuudio sündmustel osalemine keelatud.
Ilona Karula praktikate näol on tegemist pingutust ja vastutust nõudvate meditatiivsete praktikatega, mille  töömetoodika on üles ehitatud kontseptsioonile, mille kaudu inimene õpib ennast ise aitama. 

Järgmine sissejuhatav koolitus toimub oktoobris 2022, mille lisame sündmuste alla üles mõni nädal enne toimumise aega. 

 

 • Füüsilise keha DETOX online (kasutusaeg 16.09-14.10)
  16. sept 10:00 GMT +3 – 14. okt 10:00 GMT +3
  KODUNE TUGITOOL
  Intensiivne sügavpuhastav füüsilise keha detox praktika vaakumenergia tehnika abil, mille käigus vabastatakse peenmaailma toksiine, vanu ravimi jääke, puhastutakse põletikest ja geneetikaga seotud manipulatsioonidest. Osalus 25 eurot. Online sündmusele ligipääsemise info leiate sisust.
 • Sissejuhatav koolitus
  05. okt 18:00 – 20:45
  Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia
  Seletan lahti vertikaalpraktika kontseptsiooni ja Algolemuse meetodi. Praktiseerime kogu teooria kohapeal järele. Vajaliku lisainfo leiad sündmuse sisust kui kerite lehte alla poole. Osalustasu 50 € uus osaleja /kordajale, kellel pole möödas põhisündmustest kauem kui 24 kuud kehtib soodushind 35 €.