Sündmused

Palume tähele panna, et enne põhisündmustel osalemist on kohustuslik läbida sissejuhatav koolituspraktika (toimub korra kvartalis), milles kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed. Lisainfo on kirjas MKK rubriigi 6 punktis. Sissejuhatav koolitus tuleb uuemate teadmiste värskendamiseks läbida ka neil, kellel on Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud enam kui 12 kuud.  

 

Psüühikahäiretega  ja tõsiste tervisehädadega on Kõiksuse Kanaldused Stuudio sündmustel osalemine keelatud.

Ilona Karula praktikate näol on tegemist pingutust ja vastutust nõudvate energiatöö kontseptsioonidega, mil kedagi eraldi ei aidata, vaid töömetoodika on üles ehitatud kontseptsioonile, mille kaudu inimene õpib ennast ise aitama. 

Järgmised sissejuhatavad  koolitused toimuvad:

APRILL 2021

JUULI 2021

OKTOOBER 2021

JAANUAR 2022

  • Sun, Feb 28
    Kõiksuse Kanaldused Stuudio
    Kogu endast välja saadetud hea ja halb pöörduvad varem või hiljem sinu juurde tagasi. Head on võimalik võimendada ja halba vähendada. Seda kõike teeme karma klaarimise praktikas, kus lisaks puhastame ka oma mainetasandit, ettevõtteid, projekte ja muid olulisi toiminguid. Osalemispanus 20 eurot.
  • Sun, Feb 28
    Kõiksuse Kanaldused Stuudio
    Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga, mille aktiveerimiseks kasutame Lootose enerigiatöö kontseptsiooni. Osalemistasu 20 €

© 2020 by Ilona Karula