Sündmused

NB!  Enne põhimeditatsioonides osalemist on kohustuslik läbida sissejuhatav praktika (toimub korra kuus), milles kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed. Lisainfo on kirjas MKK rubriigi 7 punktis. 

 

Psüühikahäiretega  ja tõsiste tervisehädadega on Kõiksuse Kanaldused Stuudio sündmustel osalemine on keelatud.

Ilona Karula praktikate näol on tegemist pingutust ja vastutust nõudvate energiatöö kontseptsioonidega, mil kedagi eraldi ei aidata, vaid töömetoodika on üles ehitatud kontseptsioonile, mille kaudu inimene saab ennast ise aidata. 

Thu, Sep 03
KODUNE TUGITOOL
Sisemise valguse meditatsioon ONLINE (saadaval kõigile!)
Sisemise valguse meditatsioon on saadaval kasutamiseks 3. septembrist kuni 23. septembrini. MEDITATSIOON ON NÄHTAV LÄBI SISSELOGITUD YOUTUBE KONTO! Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalse lingi e-maili teel päeva jooksul. Teeme seda 2x päevas (hommikul ja õhtul). Osalustasu on 20 eurot.
Fri, Sep 18
Kõiksuse Kanaldused Stuudio
Tuleviku teadlik loomine * *
Sa ära muretse, mis saab ja kuidas läheb. Sa otsusta, mille sa valid ja kuidas sa LOOD. Nii muutub väekamaks iga sinu hetk ja leebemaks iga sinu päev. Praktikas loome igaüks kontakti oma kõige teadlikuma tuleviku Minaga, et kutsuda kõige targem vaimne teejuht ja toetaja tema näol. Osalus 20
Sun, Sep 20
Kõiksuse Kanaldused Stuudio
Kanaldamise kursus * *
Kanaldamine teoorias ja praktikas. Jagan praktilisi toimivaid kanaldamise võtteid, mida kasutada iseseisvaks tööks. Osalemistasu 60 eurot.

© 2020 by Ilona Karula