MKK -MITTE KORDUVALT KÜSIDA

1. Kuidas toimub üritustele registreerimine?

Valige ülevalt menüüribast üritused, seejärel valige üritus ja klõpsake selle peale, kust avanevad teile täitmiseks vajaminevad lahtrid, mille kaudu end kirja panna.

Veenduge andmete õigsuses. Jätame endale õiguse küsida vajadusel isikut tõendavat dokumenti. 

NB! Eravastuvõtu postkast ei ole üritustele registreerimise koht. 

2. Kuidas toimub eravastuvõtule registreerimine?

Valige ülevalt menüüribast eravastuvõtudlugege info läbi ja seejärel saatke kiri, millisel teemal soovite kohtuda. Palun arvestage järjekorraga 3-6 kuud. Kui keegi oma seansi ajast loobub, siis võimalusel tõstame teid alati ette poole. Kui on tegemist väga tõsise teemaga püüame leida aja teile varasemaks. 

Veenduge andmete õigsuses. Jätame endale õiguse küsida vajadusel isikut tõendavat dokumenti. 

 

3. Kuidas leida infot tulevaste ürituste kohta?

Valige ülevalt menüüribast üritused ja leiate kõik tulevased sündmused, mille kohta infot avaldame jooksvalt nädal ette. Kogu meile teadaolev info on kodulehele üleval. Kui seda pole, siis me ise ka veel ei tea ürituste täpset toimumise aega. 

Igas ürituse tutvustuses on kirjas, mis kuupäeval ja kellaajal midagi toimub, kui palju maksab, kus stuudio asub. Palun tee eeltööd ja vajadusel kasuta lisana google’i abi.

 

4. Alati näen üritust kui kohad on juba täis?

Osaleda soovijad registreeruvad kiiresti ning saalis on kindel kohtade arv, mida ületada ei ole võimalik. Alati on võimalik ennast ootenimekirja lisada juhuks kui keegi oma kohast loobub.

Vabade kohtade tekkimisel teavitame sind esimesel võimalusel e-maili teel personaalselt.

Usaldame Kõiksust –jõuad alati õigel ajal õigesse kohta ja saad osa ainult sellest, mida sulle on vaja!

 

 

5. Mida tähendab see kui jätad ette teatamata kohale ilmumata või loobud viimasel minutil?

Viimase minuti loobujatele ja kohale mitte ilmujatele rakendub üritustel osalemise keeld või leppetrahv 40 eurot. 

 

Ma mõistan kui selgitad mitte tulemise põhjuse mõistlikult lahti, sest igaühel meist võib ette tulla igasuguseid olukordi, aga kindlasti ei ole aktsepteeritavad need olukorrad, kus ei viitsita kohale ilmuda või samale ajale tekivad teised plaanid.

Tühjaks jäänud koht tähendab ainult seda, et keegi teine, kes on olnud ootenimekirjas ei saa sinu tõttu osaleda.

Tulijaid leidub alati kaugemalt kui on Tallinna kesklinn. Tullakse Tartust, Pärnust, Kuressaarest, Viljandist ja Võrust, isegi Helsingist ja Peterburist on regulaarseid käijaid.

Sellest ei piisa kui mõned tunnid varem oma plaani muudatustest teada annad, sest eeskätt ei pea sa lugu nende inimeste aja planeerimisest, kes on olnud vabanenud kohtade ootel.

Kui soovid kohast loobuda, siis anna teada varakult. Viimane minut kukub 12h enne ürituse algust. 

 6. Kas on võimalik ennast eelregistreerida?

Eelregistreeruda on võimalik neil, kes tulevad kaugemalt Eestimaa otsast või välismaalt, et oleks võimalus paremini oma laeva-, lennu-, või bussipileteid broneerida. Selleks tuleb mulle eraldi kirjutada.

 7. Miks tuleb sissejuhatav meditatsioonipraktika läbida kui ma juba oskan mediteerida?

Täpselt sama palju kui on erinevaid joogastiile on mustmiljon erinevat meditatsioonimetoodikat.

Me praktiseerime ultrateadvuse seisundis väga intensiivset Algolemuse metoodikat läbi vertikaalpraktika, mis erineb tavapärasest mõtlusest. Seetõttu on vajalik tutvuda vastava metoodikaga, terminitega ning harjutustega.

Tegemist ei ole meditatsiooniõppega, sest mediteerida oskavad kõik ja kes ei oska saavad ka selle osa antud praktika käigus selgeks.

Kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed. Kes ei soovi end baasteadmistega kurssi viia, siis on ka palju teisi toredaid kohti, kus mediteerimas käia.

NB! Kasuks tuleb kui olete läbi lugenud raamatud "Hinge valede nõiaring" ja "Täheinimesed". 

8. Jätan õiguse valida külalisi?

Kui ma tuvastan, et minu usaldust kuritarvitatakse, näiteks meditatsioone lindistakse, minu loomingut vähimalgi määral kopeeritakse või tullakse oma meelt lahutama, siis jääb Kõiksuse Kanaldused Stuudio uks edaspidi suletuks!

Iga uue energiatöö kontseptsiooni välja töötamine võtab aega vähemalt mitu kuud ja ma töötan selle nimel, et inimene saaks endaga töötada ja et me saaksime kollektiivselt efektiivselt töötada, mitte aga selle nimel, et vaimuvaesuses ja inspiratsiooni puuduses “õpetajad” saaksid parasiteerides ideid korjamas käia. 

 

Samuti ei oota ma üritustele inimesi, kellel on kardinaalselt erinevad tõekspidamised ja iganenud maailmavaade. Kõiksuse Kanaldused Stuudios ei ole kohta satanistlikele New Age õpetustele ega vägivalla õppetundide õigustamisele. 

 

Kõiksuse Kanaldused Stuudio on koht vitaalsele meelele ja uuenduslikule avatud inimesele. 

 

9. Miks ei ole lubatud meditatsiooni tulla lõhnastatuna?

 

Parfüümide eesmärk on üllas –teha end meeldivaks nii endale kui teistele. Kuid parfüümid kõigile ei sobi ning meditatsioonides, mil me viime oma tundlikkuse ja tajud maksimumini hakkab see teisi ja sind ennast segama. Väga sageli me treenime astraal-lõhnade tundma õppimist ning kui tuba katab parfüümipilv, siis on see väga suureks takistavaks teguriks. Lisaks jääb parfüüm külge patjadele, pleedidele ja madratsitele ning ma leian, et ei pea peale igat kasutuskorda stuudiovarsutust pesumajja saatma.

 

10. Miks tuleb tähelepanu pöörata hügieenile?​​

On lubamatu tulla grupimeditatsiooni higisena, pesemata ja vängete kehalõhnadega (sh. toit, tubakas, keemiapesupulbrid jne). Peale sinu viibib saalis teisigi osalejaid ja nemad ei pea sinu kehaaurude keskel kannatama. Ma ei lase sellel toimuda ja märkuse tegemine on ebameeldiv nii mulle kui sulle. 

 

11. Miks on käekottide koht ainult riiulis?

Stuudios on eraldi käekotiriiulid, sest kotid on midagi väga ebahügieenilist, mis käivad igal pool –õues, toas, poes, põrandal, trennis, autos, wc-s jne.

Käekotte enamus inimesi ei pese ega hoolda, seega on need ühed räpasemad esemed, mis kannavad enda küljes rohkem baktereid kui WC prill-laud. Käekotid käivad riiulisse, mitte riidest madratsitele. Pealegi on sul endal mugavam ja jääb rohkem ruumi mediteerimiseks. 

12. Mida tuleb veel tähele panna?

Ukse juures on kaks paari tualetisusse ja riiulilt leiad ka antiseptilise sprei kui kardad ühiseid susse kasutada. Palun kasuta susse, sest wc-sokkidega me madratsi peal ei käi. 

Padjad käivad ainult pea alla, mitte jalgade ega tagumiku alla. Küsi istumise alla eraldi patja. 

Telefon peab olema meditatsiooni ajaks välja lülitatud või lennurežiimil. Arvesta, et vibreeriv kott või tasku võib ära rikkuda ülejäänud inimeste meditatsiooni.

Suvisel ajal kui on lahtiste jalanõude hooaeg võtame meditatsiooni kaasa vahetussokid. Paljaste jalgade külge jääb tänavatolm, rannaliiv ja higi. Hoiame hügieeni ja riidest madratsid puhtad, sest nii on meile kõigile meeldivam. 

Veendu, et sa oled terve ja ei tule pisikutega kinnisesse ruumi ülejäänud osalejaid nakatama ega köhaga üritust segama. 

 

12. See mõnus tee joomine…

… toimub kindlasti mitte madratsitel. Mul on stuudios spetsiaalselt sulle loodud istumisnurk, kus on võimalik enne meditatsiooni end mõnusalt sisse seada, kerget snäkki süüa ning teed juua. Palun tee seda ainult ette nähtud kohas, sest pehmete madratsite vahel on juba teetasse ümber läinud ning madratsid ei kuiva ära. 

© 2018 by Ilona Karula