top of page

MKK -MITTE KORDUVALT KÜSIDA

1. Kuidas toimub sündmustele registreerimine?
Valige ülevalt menüüribast sündmused, seejärel valige sündmus ja klõpsake selle peale, kust avanevad teile täitmiseks vajaminevad lahtrid, mille kaudu saate ennast osalejaks kirja panna. Veenduge andmete õigsuses. Kui nimeks on Nipitiri, Hunt-Kriimsilm või Valgus Ingel, siis jätame endale õiguse küsida isikut tõendavat dokumenti. ​
 
2. Meditatsiooni juhendajate/ enesearengu koolitajate osalemise eeltingimus?
Kui te olete meditatsioonide juhendaja, enesearengu koolitaja, siis olete juba nii suure teadlikkusega inimene, mil teil ei ole minu pealt enam midagi õppida, kuna vastasel juhul te ju ei koolitaks teisi. Meie Stuudio töö keskendub ainult individuaalsele arengule. 
 
Kui soovite siiski Stuudio praktikatega tutvuda, siis eeltingimuseks palume teil esitada vähemalt üks raamat, mis sisaldab teie enda poolt loodud originaalmetoodikaid ja termineid, näitamaks, et lisaks tarbimisele olete võimeline ka iseseisvalt midagi täiesti uut looma ja maailma tooma.
Juhin tähelepanu, et juhendatud meditatsioon ei ole teie poolt loodud metoodika! Metoodikad on näiteks konstellatsioonid, reiki, rännakumeetod jne. Ilona Karula on loonud Vertikaalpraktika meetodi. Palun esitage enda meetod, millest me keegi varem kuulnud pole.
Iga uue meditatiivse praktika kontseptsiooni välja töötamine võtab aega vähemalt mitu kuud, mille kallal töötab kümne liikmeline test-grupp, kellega koos me loome selle nimel, et osaleja saaks endaga töötada ja et me saaksime kollektiivselt efektiivselt töötada, mitte aga selle nimel, et inspiratsiooni puuduses “õpetajad” saaksid ideid korjamas käia. Ma põhimõtteliselt ei lase sellel rohkem toimuda. 
3. Kuidas leida infot tulevaste sündmuste kohta?
Valige ülevalt menüüribast sündmused ja leiate ajakava, mille kohta infot avaldame jooksvalt nädal ette. Kogu meile teadaolev info on kodulehele üleval. Kui seda pole, siis me veel ise ei tea sündmuste täpset toimumise kuupäeva. Igas sündmuse tutvustuses on kirjas, mis kuupäeval ja kellaajal midagi toimub, kui palju maksab, kus stuudio asub. Palun tee eeltööd ja vajadusel kasuta kohale jõudmiseks google’i abi.
4. Kui jätta ette teatamata kohale ilmumata või loobuda viimasel minutil?

Viimase minuti loobujal või kohale mitte ilmujal tuleb oma tühjaks jäänud koha eest tasuda

Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld. Kohatasu summa on kirjas nii sündmuse sisus kui teile saabunud osalemise kinnituse e-mailis. 

Haigestumise korral palume esitada haigestumise kohta arstitõend ja kohatasu maksma ei pea. 

Mõistame kui mitte tulemise põhjus selgitatakse mõistlikult ja ausalt lahti, sest igaühel meist võib ette tulla ootamatuid olukordi, aga kindlasti ei ole aktsepteeritavad need olukorrad, kus selgitus ei ole piisav. Tühjaks jäänud koht tähendab seda, et keegi teine, kes on olnud ootenimekirjas ei saa osaleda või osalejate vähesuse tõttu võib sündmus ära jääda.

Tulijaid leidub alati kaugemalt kui on Tallinna kesklinn. Tullakse Tartust, Pärnust, Kuressaarest, Viljandist ja Võrust, isegi Helsingist ja Peterburist on regulaarseid käijaid.

Sellest ei piisa kui mõned tunnid varem oma plaani muudatustest teada anda, sest eeskätt ei peeta lugu teiste osalejate aja planeerimisest. Kui soovitakse kohast loobuda, siis palume teada anda varakult. Viimane loobumise aeg on igas sündmuse tutvustuses selgelt ja mõistlikult kirjas. 

5. Kuidas pääseda osalejatele mõeldud privaatsesse algolemuse foorumisse?
Foorum on mõeldud Stuudio sündmustel osalejatele, kellega olen silmast silma kohtunud ja kus me arutame isiklike teemade kõrval vaid Stuudio ja praktikatega seotud sisu.
Kes on Stuudio sündmustel osaleja, aga pole veel kasutajat sinna teinud, siis algolemuse kodulehel tuleb ennast registreerida ning kui oleme taotluse aktsepteerinud, siis mõne aja pärast sisse logides avanevad ka foorumi postitused.
 6. Miks tuleb sissejuhatav koolitus läbida kui ma juba oskan mediteerida?
Sama palju kui on erinevaid joogastiile on mustmiljon erinevat meditatsiooni metoodikat. Stuudios tegeleme psüühiliste võimete arendamisega, mitte mediteerimisega. Seetõttu on vajalik tutvuda vastava metoodikaga, terminitega ning harjutustega. 
Meile ei ole vaja kirjutada, et tegelete joogaga ja olete varem mediteerinud. Kui te pole Stuudio praktikates osalenud, siis tuleb alustada sissejuhatavast koolitusest, kus kõik olenemata varasemast kogemusest on võrdsed. 
Sarnaselt kõik vanemad olijad, kellel on Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud enam kui 24 kuud peavad värskemate teadmiste omandamiseks läbima sissejuahtava koolituse uuesti, et hoida ennast kaasaegsemate teadmistega paremas vaimses vormis. 
​NB! Sissejuhtava praktika ettevalmistamist võiks alustada "Hinge valede nõiaringi"  läbilugemisega, mis annab teile parema ülevaate teooriast, terminitest ja filosoofiast. 
7. Milline on Stuudio mentaliteet?
Stuudio mentaliteet on loomine, mitte tarbimine.
Stuudiost saab teadmisi, mitte elamusi. 
Info omandamine ja tehnikate õppimine käib tunnetuse treenimise ja metoodika lahti mõtestamise kaudu, et pärast individuaalselt praktiseerides on osaleja suuteline iseseisvalt aru saama, millised protsessid parasjagu toimuvad, miks ta midagi tunneb ja mida on vajalik peenenergiate maailmas orienteerudes eriliselt teada, tähele panna ja märgata. Tasub meeles pidada, et teadmised, mille sisu ei mõisteta on kahjulikud või suisa ohtlikud. Stuudio praktikad ei aita kohapeal probleeme lahendada, vaid annavad töövõtted, kuidas iseseisvalt oma probleemid ära lahendada.
8. Jätan õiguse valida külalisi?
Kui tuvastame, et usaldust kuritarvitatakse, sündmusi (sh. online versioone) salvestatakse, Stuudio loomingut vähimalgi määral kopeeritakse, siis jääb uks edaspidi suletuks! 
Kui on väga erinevad arusaamad teemadest, siis võiks külastamiseks valida mõne teise koha. 
Igaühe maailmavaade on õige, aga meil Kõiksuse Kanaldused Stuudios ei ole aega ega kohta satanistlikele New Age õpetustele ega vägivalla õppetundide õigustamisele. Me ei tegele Stuudios juba kuuldud vanade vaatenurkade tõestamise ega nende arutamisega. Kõiksuse Kanaldused Stuudio on koht vitaalsele meelele ja kaasaegsele avatud inimesele, kes on võimeline avastama uusi vaatenurki.
 
9. Miks ei ole lubatud sündmusele tulla lõhnastatuna?
 
Parfüümide eesmärk on üllas teha end meeldivaks nii endale kui teistele. Kuid parfüümid kõigile ei sobi ning meditatiivsetes praktikates, mil me viime oma tundlikkuse ja tajud maksimumini hakkab see teisi ja sind ennast segama. Väga sageli me treenime astraallõhnade tundma õppimist ning kui tuba katab parfüümipilv, siis on see väga suureks takistavaks teguriks. Lisaks jääb parfüüm külge patjadele, pleedidele ja madratsitele ning me leiame, et ei pea peale igat kasutuskorda stuudiovarsutust pesumajja saatma.
 
10. Miks tuleb tähelepanu pöörata hügieenile?​​
On lubamatu tulla grupisündmusele higisena, pesemata ja vängete kehalõhnadega (sh. toit, tubakas, pesupulbrite vänge lõhn jne). Peale sinu viibib saalis teisigi osalejaid ja nemad ei pea sinu kehaaurude keskel kannatama. Me ei lase sellel toimuda ja märkuse tegemine on ebameeldiv nii mulle kui sulle. 
 
11. Miks on käekottide koht ainult riiulis?
Stuudios on eraldi käekotiriiulid, sest kotid on midagi väga ebahügieenilist, mis käivad igal pool –õues, toas, poes, põrandal, trennis, autos, wc-s jne. Käekotte enamus inimesi ei pese ega hoolda, seega on need ühed räpasemad esemed, mis kannavad enda küljes rohkem mustust kui WC prill-laud. Seetõttu käivad käekotid ainult riiulisse ja mitte kuhugi mujale. Pealegi on sul endal mugavam.
12. Mida tuleb veel tähele panna?
Ukse juures on kaks paari tualetisusse ja riiulilt leiad antiseptilise sprei kui kardad ühiseid susse kasutada. Palun kasuta susse või enda isiklikke jalanõusid, sest wc-sokkidega me saalis ega madratsi peal ei käi. 
Padjad käivad ainult pea, mitte jalgade ega tagumiku alla. Küsi istumise alla eraldi patja. 
Telefon peab olema sündmuse ajaks välja lülitatud või lennurežiimil. Arvesta, et vibreeriv kott või tasku võib ära rikkuda ülejäänud osalejate praktika. 
Suvisel ajal kui on lahtiste jalanõude hooaeg võtame meditatsiooni kaasa vahetussokid. Paljaste jalgade külge jääb tänavatolm, rannaliiv ja higi. Hoiame hügieeni ja riidest madratsid puhtad, sest nii on meile kõigile meeldivam. Samuti kaitseb sokikandmine sind ootamatu jalaseene nakkuse eest. 
Veendu, et sa oled terve ja ei tule pisikutega kinnisesse ruumi ülejäänud osalejaid nakatama ega köhimisega segama. 
 
13. See mõnus tee joomine…
Osalejaid ootab alati väike tee ning kosutus kohapeal. Aga... tee joomine toimub igal pool mujal, kuid mitte madratsitel (toolidel istudes teeme erandi ja võid teetassi kohapeale kaasa võtta).
Meil on stuudios spetsiaalselt sulle loodud istumisnurk, kus on võimalik enne meditatsiooni end mõnusalt sisse seada, kerget snäkki süüa ning teed juua. Palun tee seda ainult ette nähtud kohas, sest pehmete madratsite vahel on teetasse ümber läinud ning tasside "lõbusa" veeremise tagajärjel ei kuiva madratsid ära. Soovi korral võid madratsi juurde kaasa võtta veepudeli.  
bottom of page