MKK -MITTE KORDUVALT KÜSIDA

1. Kuidas toimub sündmustele registreerimine?
Valige ülevalt menüüribast sündmused, seejärel valige sündmus ja klõpsake selle peale, kust avanevad teile täitmiseks vajaminevad lahtrid, mille kaudu saate ennast osalejaks kirja panna. Veenduge andmete õigsuses. Kui nimeks on Nipi-Tiri, Hunt-Kriimsilm või Valgus Ingel, siis jätame endale õiguse küsida isikut tõendavat dokumenti. 
2. Kuidas toimub eravastuvõtule registreerimine?
Valige ülevalt menüüribast eravastuvõtud , lugege info läbi ja seejärel saatke kiri, millisel teemal soovite kohtuda. Palun arvestage järjekorraga 3-6 kuud. Kui keegi oma seansi ajast loobub, siis võimalusel tõstame teid alati ette poole. Kui on tegemist väga tõsise teemaga püüame leida aja teile varasemaks. Veenduge andmete õigsuses. 
 
3. Kuidas leida infot tulevaste sündmuste kohta?
Valige ülevalt menüüribast sündmused ja leiate ajakava, mille kohta infot avaldame jooksvalt nädal ette. Kogu meile teadaolev info on kodulehele üleval. Kui seda pole, siis me veel ise ei tea sündmuste täpset toimumise kuupäeva. Igas sündmuse tutvustuses on kirjas, mis kuupäeval ja kellaajal midagi toimub, kui palju maksab, kus stuudio asub. Palun tee eeltööd ja vajadusel kasuta kohale jõudmiseks google’i abi.
 
4. Alati märkan sündmust kui kohad on juba täis?
Osaleda soovijad registreeruvad kiiresti ning saalis on kindel kohtade arv, mida ületada ei ole võimalik. Alati jätame võimaluse lisada ennast ootenimekirja kui keegi oma kohast loobub. Vabanenud kohtadest teavitame teid esimesel võimalusel personaalselt e-maili teel. 
5. Kui jätad ette teatamata kohale ilmumata või loobud viimasel minutil?

Viimase minuti loobujal või kohale mitte ilmujal tuleb oma tühjaks jäänud koha eest tasuda

Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

Kuna viimase minuti "haigestujaid"  (eriti pühapäeva hommikuti) on massiliselt palju, mille tulemusel võiks sündmuse teinekord ära jätta, siis ei lähe viimase minuti haigus vabandusena kirja, sest alati on grupis kaugemalt Eestimaa otsast tulijaid, kes on juba pika sõidu ette võtnud ning meil ei ole võimalik sündmust viimasel minutil ära jätta. 

Ma mõistan kui selgitad mitte tulemise põhjuse mõistlikult lahti, sest igaühel meist võib ette tulla igasuguseid olukordi, aga kindlasti ei ole aktsepteeritavad need olukorrad, kus selgitus ei ole piisav. Tühjaks jäänud koht tähendab ainult seda, et keegi teine, kes on olnud ootenimekirjas ei saa sinu tõttu osaleda või sündmus võib osalejate vähesuse tõttu üldse ära jääda.

Tulijaid leidub alati kaugemalt kui on Tallinna kesklinn. Tullakse Tartust, Pärnust, Kuressaarest, Viljandist ja Võrust, isegi Helsingist ja Peterburist on regulaarseid käijaid.

Sellest ei piisa kui mõned tunnid varem oma plaani muudatustest teada annad, sest eeskätt ei pea sa lugu teiste osalejate aja planeerimisest. Kui soovid kohast loobuda, siis anna teada varakult. Viimane loobumise aeg on igas sündmuse tutvustuses selgelt ja mõistlikult kirjas. 

 6. Kas on võimalik ennast eelregistreerida?
Eelregistreeruda on võimalik neil, kes tulevad kaugemalt Eestimaa otsast või välismaalt, et oleks võimalus paremini oma laeva-, lennu-, või bussipileteid broneerida. Selleks tuleb meile eraldi kirjutada. 
Kui oled väga kaugelt tulija, aga kohad on juba täis, siis anna endast märku ja püüame leida sulle võimalusel koha. 
 7. Miks tuleb sissejuhatav meditatsioonipraktika läbida kui ma juba oskan mediteerida?
Sama palju kui on erinevaid joogastiile on mustmiljon erinevat meditatsioonimetoodikat. 
Me praktiseerime ultrateadvuse seisundis väga intensiivset Algolemuse metoodikat läbi Vertikaalpraktika energiatöö kontseptsiooni, mis erineb tavapärasest mõtlusest. Seetõttu on vajalik tutvuda vastava metoodikaga, terminitega ning harjutustega. 
Tegemist ei ole meditatsiooniõppega, sest mediteerida oskavad kõik ja kes ei oska saavad ka selle osa antud praktika käigus selgeks. 
Kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed. Kes ei soovi ennast baasteadmistega kurssi viia, siis on palju teisi toredaid kohti, kus mediteerimas käia. Mulle ei ole vaja kirjutada, et olete selle või tolle juures käinud, tegelete joogaga ja olete varem mediteerinud. Kui te pole minu juures käinud, siis tuleb alustada sissejuhatavast praktikast. Sarnaselt kõik vanemad olijad, kellel on jäänud enam kui aastane paus sisse peavad läbima värskemate teadmiste omandamiseks sissejuahtava praktika uuesti, et hoida ennast uuemate teadmistega heas vaimses vormis. 
Sissejuhatav praktika ei ole kindlasti algajate praktika, kuid algust võivad teha kõik olenemata tasemest. 
​NB! Sissejuhtava praktika ettevalmistamist võiks alustada "Hinge valede nõiaringi"  läbilugemisega, mis annab teile parema ülevaate, kas soovite üldse Kõiksuse Kanaldused Stuudio sündmustest edaspidi osa võtta. 
8. Jätan õiguse valida külalisi?
Kui ma tuvastan, et minu usaldust kuritarvitatakse, meditatsioone salvestatakse, minu loomingut vähimalgi määral kopeeritakse, siis jääb Kõiksuse Kanaldused Stuudio uks edaspidi suletuks! 
Iga uue energiatöö kontseptsiooni välja töötamine võtab aega vähemalt mitu kuud, mille kallal töötab kümne liikmeline test-grupp, kellega koos me loome selle nimel, et inimene saaks endaga töötada ja et me saaksime kollektiivselt efektiivselt töötada, mitte aga selle nimel, et inspiratsiooni puuduses “õpetajad” saaksid ideid korjamas käia. 
Kui te olete meditatsiooni õpetaja, juhendaja, töötate mediatsiooni gruppidega, siis osalemise eeltingimuseks palun teil esitada vähemalt üks raamat, mis sisaldab teie enda poolt loodud originaalõpetusi ja metoodikaid, näitamaks, et lisaks tarbimisele olete võimeline ka looma. 
 
Stuudio sündmustele pole oodatud osalejad, kellel on kardinaalselt erinevad tõekspidamised ja kes pole läbilugenud ühtegi teooriat sisaldavat Ilona Karula raamatut. Mis iganes sinu maailmavaade on, see on õige, aga Kõiksuse Kanaldused Stuudios ei ole kohta satanistlikele New Age õpetustele ega vägivalla õppetundide õigustamisele. Me ei tegele Stuudios juba kuuldud vanade vaatenurkade tõestamise ega nende arutamisega. Kõiksuse Kanaldused Stuudio on koht vitaalsele meelele ja uuenduslikule avatud inimesele, kes on võimeline iseendaga tegelema ja avastama uusi vaatenurki.
 
9. Miks ei ole lubatud meditatsiooni tulla lõhnastatuna?
 
Parfüümide eesmärk on üllas teha end meeldivaks nii endale kui teistele. Kuid parfüümid kõigile ei sobi ning meditatsioonides, mil me viime oma tundlikkuse ja tajud maksimumini hakkab see teisi ja sind ennast segama. Väga sageli me treenime astraallõhnade tundma õppimist ning kui tuba katab parfüümipilv, siis on see väga suureks takistavaks teguriks. Lisaks jääb parfüüm külge patjadele, pleedidele ja madratsitele ning ma leian, et ei pea peale igat kasutuskorda stuudiovarsutust pesumajja saatma.
 
10. Miks tuleb tähelepanu pöörata hügieenile?​​
On lubamatu tulla grupimeditatsiooni higisena, pesemata ja vängete kehalõhnadega (sh. toit, tubakas, Lenori vänge lõhn jne). Peale sinu viibib saalis teisigi osalejaid ja nemad ei pea sinu kehaaurude keskel kannatama. Ma ei lase sellel toimuda ja märkuse tegemine on ebameeldiv nii mulle kui sulle. 
 
11. Miks on käekottide koht ainult riiulis?
Stuudios on eraldi käekotiriiulid, sest kotid on midagi väga ebahügieenilist, mis käivad igal pool –õues, toas, poes, põrandal, trennis, autos, wc-s jne. Käekotte enamus inimesi ei pese ega hoolda, seega on need ühed räpasemad esemed, mis kannavad enda küljes rohkem baktereid kui WC prill-laud. Käekotid eranditult käivad riiulisse, mitte riidest madratsitele. Pealegi on sul endal mugavam ja jääb rohkem ruumi mediteerimiseks. 
12. Mida tuleb veel tähele panna?
Ukse juures on kaks paari tualetisusse ja riiulilt leiad antiseptilise sprei kui kardad ühiseid susse kasutada. Palun kasuta susse või enda isiklikke jalanõusid, sest wc-sokkidega me madratsi peal ei käi. 
Padjad käivad ainult pea, mitte jalgade ega tagumiku alla. Küsi istumise alla eraldi patja. 
Telefon peab olema meditatsiooni ajaks välja lülitatud või lennurežiimil. Arvesta, et vibreeriv kott või tasku võib ära rikkuda ülejäänud inimeste meditatsiooni. 
Suvisel ajal kui on lahtiste jalanõude hooaeg võtame meditatsiooni kaasa vahetussokid. Paljaste jalgade külge jääb tänavatolm, rannaliiv ja higi. Hoiame hügieeni ja riidest madratsid puhtad, sest nii on meile kõigile meeldivam. Samuti kaitseb sokikandmine sind ootamatu jalaseene nakkuse eest. 
Veendu, et sa oled terve ja ei tule pisikutega kinnisesse ruumi ülejäänud osalejaid nakatama ega köhaga sündmust segama. 
 
13. See mõnus tee joomine…
Ma armastan inimeste võõrustamist üle kõige ja alati ootab osalejaid väike tee ning kosutus peale pikka tööpäeva. Aga... tee joomine toimub igal pool mujal, kuid mitte madratsitel (kui oleme toolidel, siis võta tass kaasa). Mul on stuudios spetsiaalselt sulle loodud istumisnurk, kus on võimalik enne meditatsiooni end mõnusalt sisse seada, kerget snäkki süüa ning teed juua. Palun tee seda ainult ette nähtud kohas, sest pehmete madratsite vahel on juba teetasse ümber läinud ning tasside "lõbusa" veeremise tagajärjel ei kuiva madratsid ära. Sa võid omale madratsi juurde kaasa võtta veepudeli.  

© 2020 by Ilona Karula