Uus e-pood

Kallid sõbrad. Uus e-pood www.algolemusshop.com on lõpuks valmis ja tellimustele avatud (leiad selle ka siit algolemuse kodulehelt kui vajutad pealehel shop'i peale). Lõpuks võtsin aega ja võtsin ennast kokku. Õppisin ja uurisin, katsetasin ja proovisin ning sain normaalse asjaga hakkama!Tellida saab igasse maailma otsa, kasvõi Alaskale. Tasumine toimub läbi Eesti pangalinkide või PayPali konto.


Saadetise kättesaamiseks on võimalus valida Itella, Omniva ja DPD pakiautomaatide vahel (meie logistikapartneril on nii tark arvutisüsteem, et see valib aadressi järgi teile kõige lähema pakiautomaadi). Välistellimused paneme teele parima võimaliku standardsaatetisena.

NB! Alanud on minu uue raamatu "Hingesõnumid" eeltellimine erihinnaga 22 € (poehind 29.95 €/ hinnavõit 7.95 €). Palun pange tähele, et tegemist on eeltellimisega, mis tähendab, et raamat saabub teile pakiautomaati alles siis kui see trükikojast trükisoojana väljub, mis saab eeldatavasti olema 20. mail. Lisasime e-poodi väiksemas koguses ka taimespreisid. Kellel huvi, siis ka neid on võimalus tellida.

60 views0 comments

Recent Posts

See All

Kogu tõde foorumist

Tõde on see, et alguses plaanisime foorumi luua Facebooki väliseks lugemise keskkonnaks, kus kõik saaksid vabamalt oma mõtteid avaldada, ilma, et asjasse mitte puutuvad klaviatuuri kauboid risustamas

Hea sõna vägi, halva sõna jõud

Heal sõnal on vägi, halval sõnal on jõud. Mõni ütlemine võib haavata rohkem kui teine ja sööbida mällu kauemaks kui homne. Olen tähele pannud, et kui elus on keerulisem periood lähevad kõik teravamad

© 2020 by Ilona Karula