Uus e-pood

Kallid sõbrad. Uus e-pood www.algolemusshop.com on lõpuks valmis ja tellimustele avatud (leiad selle ka siit algolemuse kodulehelt kui vajutad pealehel shop'i peale). Lõpuks võtsin aega ja võtsin ennast kokku. Õppisin ja uurisin, katsetasin ja proovisin ning sain normaalse asjaga hakkama!Tellida saab igasse maailma otsa, kasvõi Alaskale. Tasumine toimub läbi Eesti pangalinkide või PayPali konto.


Saadetise kättesaamiseks on võimalus valida Itella, Omniva ja DPD pakiautomaatide vahel (meie logistikapartneril on nii tark arvutisüsteem, et see valib aadressi järgi teile kõige lähema pakiautomaadi). Välistellimused paneme teele parima võimaliku standardsaatetisena.

NB! Alanud on minu uue raamatu "Hingesõnumid" eeltellimine erihinnaga 22 € (poehind 29.95 €/ hinnavõit 7.95 €). Palun pange tähele, et tegemist on eeltellimisega, mis tähendab, et raamat saabub teile pakiautomaati alles siis kui see trükikojast trükisoojana väljub, mis saab eeldatavasti olema 20. mail. Lisasime e-poodi väiksemas koguses ka taimespreisid. Kellel huvi, siis ka neid on võimalus tellida.

69 views0 comments

Recent Posts

See All

Mõistmisest ja mõistmatusest

Kui jääda ühekülgsete uskumuste küüsi, pidades neid ainuõigeks, ainutõeseks ja ainuvõimalikuks, siis Kõiksus näitab peagi vastupidist varianti, tuues inimese ellu kogemuse, mille vastased hoiakud tal

Ebaõiglusest, väärikusest ja karmast

Hiljuti nägin ühte jube nukrat lugu kodu kaotanud noorest perest. Eile saabus minu postkasti pikk kiri ebaõiglusest, täna hommikul lugesin juba kahte järgmist sarnast, mis tähendab, et pole kahtlustk

"Breathe"

Üle hulga aja sai tegeletud oma salahobiga, mil arvuti taga lõbutsemisest sündis lugu "Breathe", mis imehästi sobib tänasesse kevadisse pööripäeva.

© 2020 by Ilona Karula