Uudiseid!

Meie postkasti on saabunud omajagu kirju, et millal sissejuhatav Algolemuse meditatsioonipraktika toimub? Uusi tulijaid hakkame vastu võtma sügisel 2019.


Olen kohe-kohe minemas pikemale pausile. Vanadele olijatele on jäänud veel paari nädala jagu üritusi. Maikuus teen veel mõne tõsisema kursuse edasijõudnutele ja püüan kaasa anda midagi ka iseseisvaks tööks suvekuudeks.Pildistas Penelope Russak Photography by PenelopeKes osaleda soovib, siis praegu on viimane võimalus. Üritused on üleval kodulehel ja need pole niisama sündmused, vaid hoolikalt valitud tugevamad energiatöö praktikad. Olen meelega valinud jõulisemad meetodid, et oleks, mida iseseisvalt efektiivselt praktiseerida. Palju uut ja põnevat on kirjas ka peagi ilmuvas uues raamatus, mille ilmumist ma isegi kannatamatult juba ootan.


Mis puudutab aga eelmise raamatu "Hinge valede nõiaring" kordustrükki, siis sügise asemel otsustasime seda juurde trükkida hoopis nüüd kevadel, sest suureks üllatuseks raamatupoodidest koguaeg küsitakse ja nõutakse.


Tore, et on nii palju avatud inimesi.


💛


129 views0 comments

Recent Posts

See All

Ebaõiglusest, väärikusest ja karmast

Hiljuti nägin ühte jube nukrat lugu kodu kaotanud noorest perest. Eile saabus minu postkasti pikk kiri ebaõiglusest, täna hommikul lugesin juba kahte järgmist sarnast, mis tähendab, et pole kahtlustk

"Breathe"

Üle hulga aja sai tegeletud oma salahobiga, mil arvuti taga lõbutsemisest sündis lugu "Breathe", mis imehästi sobib tänasesse kevadisse pööripäeva.

© 2020 by Ilona Karula