top of page

Sisemisest vabadusest

Kui tuntakse, et peab pidevalt selgitusi, vabandusi, põhjendusi jagama, siis peetakse teiste arvamust, hinnangut, heakskiitu ja halvakspanu liialt oluliseks, mida kasutatakse selles maailmas joondumiseks. See võib olla mõne jaoks turvaline, aga kindlasti ei lase see inimesel olla hingelt vaba.


Sisemiselt saadakse vabaks siis kui ühel hetkel saab mõõt täis. Siis tuleb see laev lihtsalt põhja lasta!

See saab aset leida siis kui mõistame, kuidas:


* teiste arvamus ei maksa su arveid! * teiste arusaam ei ole tõde! * teiste hinnang ei ole objektiivne! * teiste heakskiit ei ole südamerahu! * teiste halvakspanu ei ole maailmalõpp!


Ühtedele oled sa muusa, teistele sõber, kolmandatele… sa ei taha teada, kes. Lepi sellega, et sa võid olla maailma kõige halvem inimene kellegi jaoks siin Maa peal.


Enese õigustamise vajadusest saadakse vabaks alles siis kui harjutatakse endid ebamugavates olukordades mugavalt tundma.

Alles siis sa hingad vabalt nagu hõljuksid taevavõlvi aval. Sa võid olla kes tahad, kus tahad. Luua maailma ja kogeda ilu, mida mõistus pole võimeline lõhkuma.Ilona Karula www.algolemus.com www.algolemusshop.com Instagram: https://www.instagram.com/algolemus/

172 views0 comments

Recent Posts

See All

Kümme põhjust, miks ilma põhjuseta sinu peale vihastatakse. Kui su südametunnistus on puhas, siis sa ei peaks oma pead vaevama küsimustega, et mida sa tegid, mõtlesid, ütlesid valesti. Kohtan sageli

bottom of page