top of page

Rahustav mets


Mu uni ja magama jäämine pole salati olnud rahulikud. Samuti pole ma vana rahu ise, kes koguaeg stressivabalt ringi hõljub ja elu muretult võtab. Paraku, mida rohkem tegutsed, seda enam saab olema väljakutseid.

Mulle on olnud suureks toeks mets ja puuvaimud, kes mind keerulisematel hetkedel turgutavad ja toetavad. Sageli lähengi metsa, seisan seljaga vastu puud ja palun neil ennast tervendada.

Aastatega on mul välja kujunenud ka oma kodused rituaalsed toimingud.

Sageli küsitakse Stuudiosse jõudes, et mida täna olen majas kasutanud, sest minu Stuudio lõhn ja vibratsioon levib mööda pikki pikki koridore juba välisukse juurde osalejaid tervitama. See reedab, et olen kohal ja kõik on inimeste jaoks valmis.Pildistas Penelope Russak Photography by Penelope


Üks minu lemmik taimeõlide segu koosneb puude tugevast elujõust, stressi leevendavast fluidumist ning rahustavast-tervendavast hüpnootilisest mõjust.

Selle nimeks sai “Rahustav mets”, mis ongi reaalselt sügav metsalõhnaline taimesprei. Kasutan seda siis kui on rahutud ööd või mul endal on vaja päevasel ajal rahuneda.

Rahutus olekus tõmbub meie teadvus kitsaks kokku ning sulgub kanal, mis lööb segamini meie sisemise kompassi ja tekitab peata oleku tunnet. Seega metsasprei sobib muuhulgas hästi kanaldamise protsesside käivitamiseks, sest kõige kiiremini saabub info rahunenud seisundis.


Aga teate, nende taimespreide mõte ei ole lõhnastamine, sest lõhn nagunii riietele külge ei jää. Need on kokku segatud teadlikult selle eesmärgiga, et iga taimekombinatsioon tekitaks vastava vibratsiooni ruumis ning meie teadvuses.


Hetkel on taimespreid saadaval kohapeal Stuudios, sest need on limited edition ning mul ei ole plaanis neid suurelt toota ega müüa. Pigem jagan midagi, mis mind ennast on aidanud ning kellel huvi, see saab kohapeal proovida, tunnetada ja huvi korral osta (võtan ka Tartusse kaasa!) .


Valikus on veel “Kolmas silm”, “Kõrge sagedus” ja “Puhas aura” mida tutvustan juba järgnevatel kordadel.


Ilona Karula /www.algolemus.com/ Kõiksuse Kanaldused Stuudio


222 views0 comments

Recent Posts

See All

Psühholoogi soovitus!

Olen alati olnud seda meelt, et kõigepealt tuleb oma probleemid püüda välja selgitada meditsiiniliselt ja psühholoogiliselt, paralleelselt ka spirituaalselt ning alles seejärel otsida põhjuseid müstik

Kommentare


bottom of page