Raamatud saabusid!

Juhhuu! Raamatud saabusid trükikojast! Esikaas on nii ilus taas, et ma kohe minestan rõõmust. Mul on maailma parim graafikakunstnik Kädi Rist, kes loeb ideid telepaatiliselt.

Seal hulgas on “Täheinimeste” kõrval saadaval ka “Hinge valede nõiaringi” teine eestikeelne kordustrükk, mis on müügil meie e-poes www.algolemus.com/shop (hinnaga 20 €).

Varasemale müügiedule tuginedes saime sel korral kokkuleppele ka Rahva Raamatuga, mis tähendab, et edaspidi on võimalik kõiki minu raamatuid leida üle Eesti nii Apollodest kui Rahva Raamatutest (hinnaga 24,95 €).


Püüan peatselt korraldada ka mõne müügipäeva kohapeal Stuudios, kust on võimalik muuhulgas soetada Hingekaartide viimaseid eksemplare, sest nende teine kordustrükk on samuti peatselt läbi müüdud.


Kõik ettetellijad peaksid lähipäevade jooksul saama oma raamatud kätte Itella Smartposti pakiautomaatidest. Välismaa tellijatele, kes on saatnud oma korrektsed andmed on samuti arved teele pandud ja esimesel võimalusel tegeleb meie logistikafirma koostööpartner teile kauba kättetoimetamisega.

💛

111 views0 comments

Recent Posts

See All

Tervendamise kunst

Praegusel ajal on Kõiksuses üleval tervendamise ja isetervenemise teemad. Haigus tähendab puhastumist, tervenemine tähendab vabanemist. Puhastumine ja vabanemine moodustavad uuenemise. Järgnev pärineb

Kogu tõde foorumist

Tõde on see, et alguses plaanisime foorumi luua Facebooki väliseks lugemise keskkonnaks, kus kõik saaksid vabamalt oma mõtteid avaldada, ilma, et asjasse mitte puutuvad klaviatuuri kauboid risustamas

© 2020 by Ilona Karula