top of page

Raamat tuleb!

Updated: Oct 19, 2018
Kallid sõbrad. Ammu olete küsinud, millal raamat tuleb. Tuleb-tuleb. Valmis on. Põhjalik protsess on läbi ja raamat hetkel küljenduses. Nii kui oleme trükikuupäeva paika saanud lisan oma kodulehe e-poodi selle eelmüüki üles.


Ma ise soovisin raamatu ilmumist septembris, aga ei kujutanud ettegi, milliseid pöördeid loomine võtab. Möödas on mu elu värvikaim suvi, täis pööraseid kohtumisi ja kõige uskumatumaid juhuseid ja juhtumisi.

Kui ma praegu oma vanu postitusi loen ja kunagisi loenguid meenutan, siis on piinlik, sest vahepeal on inimesed ja info nii palju muutunud ning enam ei piisa juttudest, mida keegi unes nägi või kus astraalis rändas. Tänapäeva intelligentne teadlik inimene soovib detaile, otseallikaid, teooriaid ja hüpoteese. Seda oma raamatus ka pakun.


Raamatu highlight on kindlasti eksklusiivintervjuu endise ameeriklasest paraspiooniga, kes avab põhjalikult astraalmaailma telgitaguseid ja ta on lubanud meile stuudiosse ka esinema tulla. Samamoodi leiab paljude minu klientide lugusid, mis on juhtunud päriselt, mitte pole üles korjatud sõbranna sünnipäevalt. Seepärast on raamatu valmimine võtnud aega, sest hea tava näeb ette oma artiklite kooskõlastamist otseallikatega.

“Hinge valede nõiaring” on justkui hingelt ära rääkimise raamat, sest ma ei jõua kunagi oma teooriaid, mõtteid ja kogemusi üksnes mõne vestluse, loengu või praktika käigus edasi anda. Vahel on kõike liiga palju ja tihti ei jätku enese terviklikuks väljendamiseks piisavalt aega. Ma leian, et kui inimesel puudub võimalus ennast terviklikult väljendada, siis ei peaks ta seda üldse tegema. Seega hoidsin oma lood selle raamatu kaante vahele, millest sai justkui Hingelt ära rääkimise algus.


Raamatus arutleme eelkõige teadvuse müsteerimumi üle, milles toon teieni isiklike kogemuste, kanalduste ja tõestisündinud lugude põhjal kirja pandud anomaalsed juhtumid, mis on aset leidnud nii siin, selles reaalsuses, kui ka väljaspool füüsilise reaalsuse piire. Arutlen elumõtte, hinge olemuse ja vaimu sisu üle, reinkarnatsiooni vajalikkusest ja mittevajalikkusest, tuginedes oma teooriates isiklikele kogemustele antimateriaalses maailmas.

Raamatust leiab ka lugusid inimeste kontaktidest maaväliste olenditega, teemasid hinge manipuleerimisest, teooriaid ajas rändamisest ja teleporteerumisest, kogemusi astraalrännakutelt ja teadlikust unenägemisest.

Mahukama osana hõlmab raamat peatükke ka lihtsalt inimeseks olemisest, sellest, kuidas Hinge ja Vaimuna Maa peal selles kehastuses võimalikult hästi hakkama saada.

Paljusid lugusid on mu artiklite lugejad ja loengute huvilised juba kuulnud, kuid suuremat osa neist pole ma põhjusega avaldanud ja võimalik, et ei pane neid kunagi blogisse üles.

231 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page