top of page

Milleks sissejuhatav meditatisoonipraktika?


Olen oma meditatsioone liigitanud energiatöö vormideks, sest pelgalt meditatsioonil ja energiatööl on väga suur vahe ja neid kahte ei tohiks omavahel segamini ajada.


Meditatsioon -see on mõtlus läbi laienenud teadvusseisundi. Rännak iseenda sisekosmosesse.

Energiatöö -on sihilik energiate liigutamine, juhtimine ja muundamine läbi iseenda sisekosmose, millega kaasneb teadvusseisundite vaheline teadlikult suunatud liiklemine. Vastavalt sagedusele on vastav energia, vastavalt energiale vastav reaalsus. Vastavalt reaalsusele vastavad kogemused, muutused, transformatsioon.Seetõttu ei saa ma kunagi puusalt tulistada ühtegi meditatsiooni energiatöövormi niisama, vaid iga üht neist töötan välja vähemalt kaks kuud. On vaja luua kontseptsioon, katsetada omal nahal sellest palju erinevaid variatsioone läbi, et leida tõhusaim, turvalisem ja efektiivseim versioon. See kõik nõuab täpsust, aega ja tähelepanu ning uskuge või mitte, lisaks vaimsele pingutusele ka füüsilist vastupidavust.

Seepärast olen loonud kohustusliku sissejuhatava meditatsioonipraktika, et inimesed saaksid aru, miks ja kuidas me midagi teeme ning mil moel toimub energiate liigutamine ning teadvusseisundite vaheline liiklemine. Kuidas ja kui kiiresti on võimalik avada oma tajud.Mis on fenomen kui kõik on nii lihtne?


Aegu ammuseid ma seda ei teinud, sest olin inimestega töötades roheline ega osanud aduda, kuidas liiga kergekäelisel juhendamisel võivad olla tagajärjed. Esiteks võib minna inimestel palju “tõlkes” kaduma ehk saadakse teooriast ja praktikast täielikult omamoodi, halvimal juhul isegi valesti aru. Teiseks ei pruugita üldse mitte midagi aru saada, kuna puudub oskus energiatöö ülesehitust mõista ja seeläbi ka energiaid tunnetada. Näiteks käis mu juures üks terapeut, kes oma magusa näoga minu meditatsioone kiitis, kuid hiljem hoopis sõbrannadele pajatas, kuidas tema küll selle Ilona fenomenist aru ei saa, kuna kõik, mida Ilona teeb on tavaline ja lihtne, mida võib igaüks kodus ise järgi teha. Olen 100% nõus. Kõik head asjad ongi lihtsad ja neid saabki kodus ise järgi teha ja tulebki endaga iseseisvalt tegeleda. Kuid antud terapeudile tundus minu töö tühine, kuna see jäi talle suuremas osas mõistetamatuks ehk käis ilmselgelt üle jõu, sest ma andsin talle eelise tulla ilma sissejuhatava meditatsioonipraktikata otse käbinäärmesse, mis minu tänaste kogemuste juures on mõeldamatu.

Ma olen tänulik, et antud olukord selliselt välja kukkus, sest tema juhtum oligi häirekell, mis lõpuks ka minu silmad avas ja suurendas vastutustunnet inimeste ees kui oluline on tegelikult metoodika tutvustamine enne põhimeditatsioonidesse tulekut, milles kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed.


Ajalugu on näidanud, et vahel need, kes pole kunagi oma elus üheski energiatöös osalenud või isegi mitte mediteerinud, kes alles alustavad vaimsete praktikate kompamist, on teinekord jõudnud oma kogemustes tunduvalt sügavamale ja enesearengus kaugemale kui mõned kogemustega terapeudid, kes tulevad kohale üleolevalt targana ent ei saa mitte millestki aru, kuna pole pidanud vajalikuks energiatöö olemust endale selgeks teha.


Pole mingisugust vahet, kas oled sa õpetaja või algaja, küsimus on ainult selles, kui kiiresti ja kui hea energiate tundja sinust saab.


Energiate tundma õppimine on minu juures nagu Aamen kirikus, sest ilma selleta ei ole mitte midagi teha. Jah, käbinäärme praktikas on inimestel läinud HD ekraan silme ees lahti, kuid selgeltnägemisest pildina ei ole kasu kui ei suudeta näha pildi tagust. Läbi visuaali on kõige lihtsam inimesi manipuleerida ja petta, aga kui tunned energiat nähtu taga, siis on juba keerulisem sind mõjutada ja infot moonutatud kujul tarbida.


Kõik ei ole alati valgus ja kõik ei ole alati pimedus. Kõik on energia ja mateeriat ehk pilti on kõigest 2%, mis on samuti muundatav energia. Just seda mina pakungi -kogemust füüsiliselt omal nahal. Umbluutamise asemel viin inimesed sissejuhatavas meditatsioonipraktikas otse energiate maailma sisse, et nad ise kogeksid reaalsust väljas pool füüsilisi piire. Osalejatest absoluutselt kõik kogevad migagigi, kasvõi ühte asja, kuid pooled osalejatest kogevad vähemalt pooli asju. Ja kui antud metoodika osutub sobivaks ning inimene reaalselt mõistab energiatöö olemust, siis suudetakse ka meditatsioonides saavutada maksimum kogemus, mille muutused on kohesed, mitte eilsed ega homsed.


Tänaseks on minu meditatsioonides osalenud juba üle 8000 inimese ja sissejuhatav meditatsioonipraktika pole kelleltki mööda külgi alla jooksnud.


Armsad uued tulijad ja huvilised, ma siiralt loodan, et nüüd mõistate paremini, miks on vajalik antud eeltingimus enne põhimeditatsioonidesse tulekut täita. Sinu enda pärast, et saaksid teadlikumaks ja saavutaksid maksimaalsema kogemuse edaspidi põhimeditatsioonides. Mina ei jutusta niisama ja sina ei pikuta niisama, me teeme kõike päriselt, praktiliselt ja põnevalt.

752 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page