Maagilisest delfiinienergiast

Praegu on ilusad ilmad ja sobiv aeg minna mediteerima merele surfilaudade peale. Kuna sageli teeme vee peal tööd delfiinienergiaga, siis kirjutan nendest imelistest olenditest lähemalt.

Delfiinid pärinevad otse galaktilisest keskmest, kes on Maa peale kehastunud plejaadlaste ja siiriuslaste abiga. Mina olen lisaks vabale loodusele kohanud neid ka oma astraalrännakutel Arktuurusel. Kadunud Atlantisel oli delfiinidel täita tähtis roll, nimelt olid seal delfiin-inglid, kes hoidsid planeedi energiaid üleval. Praegugi täidavad delfiinid energiate tasakaalustamise rolli ning neid kutsutakse vaimses maailmas ookeani ingliteks.Vabas looduses metsikute Keenia pudelninadega
Ka meie ookeanides pole nad niisama juhuslikult. Nimelt omab vesi mälu ja talletab sinna kõik mõjutused. Veemolekulid ühinevad gruppidesse, moodustades klastrid. Teadlased on nimetanud klastreid omamoodi mälupesadeks, millesse vesi otsekui magnetofonilindile salvestab kõik. Näiteks kõrgepingeliini tõttu võib vesi muutuda, täpsemalt muutub tema molekulaarstruktuur. Samamoodi mõjutavad delfiinid oma peenete helivibratsioonide ja kõrge sagedusliku olekuga vett, mis omakorda mõjutab tervet planeeti. Ja delfiinid on ikka seal, kus nende kohalolu on vajalik ning läbi Maa jõujoonte jõuab nende mõju üle terve planeedi laiali.

Ka teadlased ning arstid on täheldanud imelisi tervenemisi delfiiniteraapiates (P.S delfiinide vangistsus delfinaariumides või kinnistel aladel ei ole ühelgi viisil aktsepteeritav!).

Delfiinid on kui bioenergiate tikkijad. Kui inimese auraväljas esineb ebakorrapärasusi, siis delfiinienergiaga lõimides bioväli tasakaalustub ning harmoniseerub. Samuti inimese molekulaarstruktuur muutub delfiinide energia abil korrapärasemaks, sest ka inimene koosneb veest, mis võtab endasse kõik muutused ja mõjutused. Iga heli, vibratsioon, sõna, mõte, toiduga sisse söödav energia struktureerib ümber inimese molekulaarstruktuuri ja seda kas korrapärasemaks või ebakorrapärasemaks (loe lisa Jaapani teadlase Emoto Masaru katsete kohta vee kristallidega).
Vabas looduses metsikute Mosambiigi pudelninadegaKui rääkida eraldi sagedustest, siis enamus inimesi elab kolmandas või heal juhul neljanda sageduse alguses. Väga üksikud inimesed eksisteerivad konstantselt viiendas või kuuendas ning üldjuhul on nad ka eraklikud. Planeet Maa peal füüsilises kehastuses olevad delfiinid elavad enamuses viiendas sageduses, mis on ka telepaatia sagedus. Meditatsioonis me ühendume puhta