top of page

Kuues aasta!

Täna on väikestviisi tähtpäev!


Täpselt kuus aastat tagasi tulin avalikult oma näo ja nimega välja pisut ulmelisena, mida paljud siiani keelduvad tunnistamast.
Näiteks on mu hõimlaskonnas inimesi, kes pole kunagi soovinud mind tundma õppida ning veel tänasel päeval nad oletavad, kuidas tegelen imelike asjadega ega käi tööl.


Raamatud… oh ei, neid kindlasti keegi ei osta!

Stuudio… ah, kes seal ikka käib!

Koolitused… mh, mida sellel Ilonal veel õpetada on?


On kuidas on.


Tänasel päeval mulle piisab tundest, et olen õnnelik, tänulik, inspireeritud ja motiveeritud. Olen üles ehitanud oma unistuste elu ja koos minuga on seda teinud tänaseks juba tuhanded inimesed. Need samad, kes ostavad mu raamatuid, käivad Stuudios, osalevad koolitustel, loevad mu blogi, on minuga headel ja halbadel aegadel.


Eile kui meie pere suunal tuli taaskord suhtumine, kuidas istume kodus ja meil on arutult palju vaba aega, sain ma lõplikult aru, et ma ei vaja siin elus rohkem kellegi poolset aktsepteerimist, mõistmist, arusaamist, heakskiitu ega tähelepanu. Ja see teadmine tegi mu sisemiselt nii vabaks, et naer tuli peale kui erinevatel tasanditel inimesed ikka eksisteerivad.


See pilt on tehtud täna hommikul. Nii ma Stuudios tööl käin kui kohtun test-tiimiga, salvestan online koolitusi või valmistan muud põnevat ette. Alati on mul kaasas värskelt pressitud toormahlad ja seljas dressid või spordiriided. Jumestuse tegin teie pärast meigiäpiga, sest mul oli padjakas näos, aga te olete mind nagunii ilma meigita ka näinud


Mu tänased sõnad kuuluvad aga neile, kelle edusse kunagi ei usuta. Kui teid on otsustatud mitte omaks võtta, siis teadke, seda ei tehta mitte kunagi: “Kui keegi ütleb, et sa pole mitte keegi, siis ole tänulik. See on hea kui sa pole teiste jaoks keegi, sest järelikult tuleb sul olla iseenda jaoks keegi, mis on kõige olulisem edu võti. Edukad inimesed on esmajoones sõltumatud isiksused. See on sinu viis näidata neile keskmist sõrme!”


Ja teate, mis veel.

Ma alustasin kuuenda raamatu kirjutamist...


Ilona Karula

369 views1 comment

Recent Posts

See All

1件のコメント


Piret Kungla
Piret Kungla
2022年5月06日

✨Kallis Ilona - südamlikud õnnesoovid tähtpäeva puhul ✨


Sinu avatud hoiak ja julgus hoida oma sihti inspireerib mind ning annab mulle lootust järgida enda südame rada. ja milline rõõmustav uudis - uus raamat … hellitad meid ☺️

いいね!
bottom of page