top of page

Kohtumised ookeanide inglitega

Updated: Jul 16, 2018

Värskes rubriigis delfiinid hakkan jagama enda isiklikke kogemusi delfiinide ja nende maagilise energia kohta.


Tänaseks juba viis aastat tagasi avastasin endas delfiinidega telepaatilise sideme, seda nii füüsilisel kokkupuutel kui ka kaugteel meditatiivses seisundis. Olen vabas looduses metsikute delfiiniparvede keskel ujunud tänaseks juba üle poolesaja korra, mistõttu on mulle nende hingeelu ja energeetika saanud sügavalt puudutavaks.

Minu kokkupuudetest delfiinidega on sündinud Eestis ainulaadsed delfiinienergia meditatsioonid, milles inimesed on võimelised saavutama väga erilise otsekontakti delfiinienergiaga kaugteel.


Delfiiniliike on ca 42. Mina olen kõige enam kohtunud pudelninadelfiinidega, tähnilistega, common-dolphinitega ning haruldaste küürdelfiinidega.See delfiinivideo on filmitud Mosambiigis ja ujun pudelninadega.
Minu käest ikka küsitakse, et kuidas ma delfiinid ookeani pealt alati üles leian, mistõttu selgitan siinkohal kohe ära, et ma ei toeta mereturismi ega soovi oma isiklike kokkupuudetega olla kellelegi eeskujuks. Jagan vaid kogemusi, mis on mulle tõelisel õnne kombel osaks saanud.

Olen merel käinud nii merebioloogide kui kalapaatidega ning õppinud üht-teist merebioloogia ja delfiinide kohta. Seega iga kohtumine on teadlik ja ette valmistatud kohtumine, kuid sealjuures kõige olulisem on energeetiline ettevalmistus. Sa võid enam vähem teada küll nende lokatsiooni, kuid seda, kas delfiiniparvega päriselt kohtud on juba õnne küsimus.Energeetiline ettevalmistus ja telepaatia


Alustan mediteerimisega juba eelmisel õhtul, et viia end terviklikult delfiinienergiasse. Loon otsekontakti kohalike delfiinide ühisväljaga, tõstan ennast võimalikult palju nende sagedusse ja alles seejärel saab võimalikuks füüsilise tasandi kontakt ning telepaatiline suhtlus. Me leiame üksteist üles, ma lähen maski ja lestadega vette ning mida kauem nad oma parves kaasa lasevad kulgeda seda suurem kompliment see on, sest piisab vaid mõnest hetkest kui delfiinid kaotavad huvi või kardavad ning ühe sabalöögiga nad juba kadunud on. Delfiinid võivad ujuda tippkiirusel ca 30-40 km/h.

Üleelmisel aastal ujusin nendega 7 km kaasa, eelmisel aastal juba terve päeva kalapaadi saatel, kuni lõpuks ise väsisin ja ronisin ära paati. See oli mu elu kompliment nende poolt.

Enne vette minekut tuleb kindlasti tunda delfiinide kehakeelt, teada käitumispsühholoogiat, maneere ja erinevate helide tähendusi. Delfiine tuleb austada, eriti kui parves on väikeseid delfiinibeebisid. Mitte kunagi ei tohi delfiine katsuda, sest nad on metsikud loomad ning üks delfiinisaba löök võib purustada kõik luud.

Kui delfiinid tunnevad huvi ja näitavad üles sõbralikkust alles siis lähen vette. Delfiinid ujuvad inimesega ainult sellisel juhul kui nad ise tahavad.

Iga kokkupuude on erilina ja ainulaadne. Nimetan nendega kohtumisi keeltekooliks ehk ma käin telepaatiat õppimas ja harjutamas, sest mõistes telepaatiat me mõistame kõiki Universumi keeli. Seda, mida me omavahel telepaatilises keeles rääkinud oleme kirjutan juba mõnes järgmises postituses. Küll aga on iga minu delfiinienergia meditatsioon sündinud meie otsekontaktist läbi vahetu suhtluse, mis teeb sellest hindamatu infopagasiga energiatöövormi.


674 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page