Kanaldus: autentsusest

“Ära kunagi vaheta oma autentsust aktsepteerimise vastu! See on sama hea kui lasta enese õnnetundel sõltuda kellestki teisest. Teistele lootma jäämine toob pettumusi, võõrale õlale nõjatumine loob nõrkusi, kellegi järel ootamine raiskab aega. Nii kui segad oma autentsusesse teised oled sa taas kellestki sõltuv. Toetuda tuleb enese selgroole, püsida tasub omadel jalgadel, elule vaadelda läbi sisemiste silmade. Siis oleme vabad ja võimekad. Inimene saab olla tugev nagu puu, kes suurte tormide keskel oma juured veelgi sügavamale maa ema põue ajab, jäädes tuhandeteks aastateks rahulikuks, tugevaks ja püsivaks sambaks, kelle ümber noored võrsed saavad turvaliselt kasvada. Just selline olevat vaimselt tugev ema. Nii kõneles mu tütre hing ühes unenäos minuga kui palusin ennast juhendada, kuidas olla võimekam inimene ja ema.”


Tänasest toetu iseendale, sest nii on elus vähem pettumusi.


Ilona Karula /www.algolemus.com/

417 views

Recent Posts

See All

Kanaldus

Sõnum Kõiksuselt: Kui sind koheldakse kehvasti, siis kohtle sina ennast ikka hästi. Kui sinusse ei usuta, siis jätka sina endasse uskumist. Hoia meeles, et inimesed tulevad ja lähevad, aga sina jääd!

KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata,

© 2020 by Ilona Karula