Kanaldus

Updated: Jul 6, 2019


Kui soovitakse midagi luua, siis kõigepealt tuleb endas leida see koht, mis lasub eemal tahtmistest olla teiste jaoks keegi. Kes on enda jaoks keegi, see on VABA, sellel lastakse oma tegemistes vägivallatult ja takistustevabalt liigelda. Kes püüab kangesti teiste jaoks olla keegi, see liigub läbi toore jõu, tagantsundimise ja pingutuste.

Info saab liikuda ainult läbi avatud kanali. Kanal on avatud ainult tahtmiste vabas seisundis. Seepärast ühtedel kõik voolab, teistel takerdub.

Kui soovid millelegi lahendust, siis astu korraks kõrvale (maailm ei kuku vahepeal kokku) ja lase oma sisemisel kompassil ennast tagasi paika sättida. Rahmeldamise, muretsemise ja kärsituse keskel kaotame aega ja õigeid vastuseid. Tulemused sõltuvad ainult sellest kui palju meid ennast loomingus kohal on.


Ilona Karula/ www.algolemus.com

130 views0 comments

Recent Posts

See All

Tugev naine

Head naistepäeva kõigile. Selleks puhuks jagan "Hingesõnumite" raamatust peatükki TUGEV NAINE, sest meis kõigis on tugevust. /Tugeval naisel on standardid ja teadlik enesekindel meel. Tugev naine naud

Võrratu pimedus

Eile tuli Stuudios jutuks valgusest ja pimedusest ning sellest, miks ma ei nimeta end valgustöötajaks. /Kummardatakse valgust ja kardetakse pimedust. Siinkohal ei tasuks pimedusega segamini ajada tume

© 2020 by Ilona Karula