Kanaldus

Updated: Jul 6, 2019


Kui soovitakse midagi luua, siis kõigepealt tuleb endas leida see koht, mis lasub eemal tahtmistest olla teiste jaoks keegi. Kes on enda jaoks keegi, see on VABA, sellel lastakse oma tegemistes vägivallatult ja takistustevabalt liigelda. Kes püüab kangesti teiste jaoks olla keegi, see liigub läbi toore jõu, tagantsundimise ja pingutuste.

Info saab liikuda ainult läbi avatud kanali. Kanal on avatud ainult tahtmiste vabas seisundis. Seepärast ühtedel kõik voolab, teistel takerdub.

Kui soovid millelegi lahendust, siis astu korraks kõrvale (maailm ei kuku vahepeal kokku) ja lase oma sisemisel kompassil ennast tagasi paika sättida. Rahmeldamise, muretsemise ja kärsituse keskel kaotame aega ja õigeid vastuseid. Tulemused sõltuvad ainult sellest kui palju meid ennast loomingus kohal on.


Ilona Karula/ www.algolemus.com

127 views

Recent Posts

See All

KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata,

Iseseisvumisest

Kõiksus kõneleb iseseisvumisest: /Hetkest, mil jäädakse oma sisemisele hingetundele kindlaks algab iseseisvumine. Pildistas Kadri Lehtla Iseseisvumiseks vali tee, millel saab avalduda sinu sisemine ta

© 2020 by Ilona Karula