Hingesugulane: otsides seda õiget

Järgnev lõik pärineb minu uuest raamatust "TÄHEINIMESED".


Minu poole on pöördunud paljud murelikud naisterahvad, kes tahavad teada, kuidas tema hingesugulasega ikkagi lood on: kas hingesugulasi on elu jooksul üks või mitu, kas võimalused on tuulde lastud ja noorusega käest mängitud…


Kõigile rahustuseks võin öelda, et hingesugulasi on meil piiramatul hulgal.

Siinkohal tuleb selgitada, keda me hingesugulasteks peame.

Kuna mina toetan hologrammiteooriat ega ole vaimustunud reinkarnatsiooni nõiaringi ainuvõimalikkusest, näen ma hingesuguluses midagi muud kui hingeperekonna kokkuleppeid, eelmisi elusid ja karmalisi lepinguid.Pildi autor Penelope Russak Photography by Penelope


Peenenergia tasandilt vaadatuna mõistan seda järgmiselt: kui mõlema hinge võnkesagedus on teineteisega autentse vibratsiooniga, siis kogeme tugevat äratundmisrõõmu, sügavat hingelist sidet, magnetilist tõmmet, sisemist kutset, täiuslikku harmooniat, mis omavahel lõimudes võimendub vääramatuks jõuks, suure potentsiaaliga energiaks, millega saab võimalikuks luua tugev suhte vundament, millele ehitada üles uus ja püsiv maailm.

Su hingesugulane võib ilmuda su ellu igal ajal, kõige ootamatumal hetkel, mil oskad seda kõige vähem ette arvata. Siiski ei ilmuta sellised saatuslikud hetked end sageli, mistõttu peetaksegi neid once in a lifetime võimaluseks.

Selleks, et oma hing täiusliku partner-hingega kokku viia tuleb alustada iseendast, mitte Tinderist ega tantralaagrist. Muidu jäädaksegi lohutussuhetest leevendust otsima.


“Sa ära otsi hingesugulast, vaid otsi oma hinge ja kõik ülejäänu loksub ise paika.”

Ilona Karula


Meie hing läkitab oma vibratsiooniga ühisvälja info ning kui mõni teine hingeenergia selle vibratsioonilise mustriga haakub, tekib sellest hingede vaheline ühendus, mis viib kokkupuuteni füüsilisel tasandil.

Hingesugulus on nagu pusletüki paikaasetamine oma paarilisega.

Selleks, et ühenduda endale rahuldust pakkuva hinge vibratsiooniga, tuleb esmalt oma hinge tundma õppida ja endale selgeks teha, mida su hing selles kehas praegusel hetkel kõige enam vajab.


Hinge vajadused on ajas muutuvad, sest mida enam hing inimese kehas aktiveerub ja domineerima hakkab, seda enam kujunevad meie ümber ilmalike ja hingeliste vajaduste kooskõlad. Kui näiteks partneri hing muutustega kaasa ei liigu, siis tekivad hingede vibratsioonide vahel ebakõlad, tuues kaasa rahulolematuse suhetes füüsilisel tasandil, mida nimetatakse teineteisest kaugenemiseks, lahku kasvamiseks, lahutuseks.