"Hinge hingamine"


Minu uus autorlooming on "Hinge hingamine", mis kujutab endast peenenergiate tasandil hingamist. Tegemist on vabastavat hingamist meenutava praktikaga, kuid, mille metoodika keskendub füüsilise pingutuse asemel süvameditatiivse lähenemise kaudu eetertasanditele.

Eile (28.11.2018) tegime esimest korda avalikult "Hinge hingamist", mis läks suurepäraselt. Oli näha, et inimesed on harjunud ja kogenud juba minu meditatsioonides peenenergiate tasandil hingama, mistõttu lülituti üsna kiiresti vastavale hingamise häälestusele ümber. Kolme inimest sai huviga jälgitud, sest nende kõhud olid nii plank, et ükski lihas ei liikunud. Kui tavaliselt hingab inimene 12-15 korda minutis, siis sügvas meditatiivses seisundis teevad joogid seda 3-4 korda minutis. Meil saavutasid osad peaaegu sama taseme. Tulemuseks sügav kehaline lõdvestus, kergus ja sisemine rahu, mis peamine -sügav kontakt oma Hingega.


Tuleval nädalal kordame ja üritus jääb püsivalt kavasse. Esialgu väikeses grupis, et jõuaksin teid kõiki personaalselt jälgida. Hinge hingamine on lihtne ja lõõgastav ( ühe tärni üritus), et võib vabalt ka väsinuna osa võtta. Keegi magama ei jäänud.

250 views0 comments

Recent Posts

See All

Kogu tõde foorumist

Tõde on see, et alguses plaanisime foorumi luua Facebooki väliseks lugemise keskkonnaks, kus kõik saaksid vabamalt oma mõtteid avaldada, ilma, et asjasse mitte puutuvad klaviatuuri kauboid risustamas

Hea sõna vägi, halva sõna jõud

Heal sõnal on vägi, halval sõnal on jõud. Mõni ütlemine võib haavata rohkem kui teine ja sööbida mällu kauemaks kui homne. Olen tähele pannud, et kui elus on keerulisem periood lähevad kõik teravamad

© 2020 by Ilona Karula