top of page

Deep Blue: Valude leevendaja, traumade tervendaja

Updated: Jan 14, 2019


Aeg ajalt püüan jagada kogemust eeterlike õlidega, sest nendest on välja kujunenud minu kodune apteek, kosmeetikariiul ja sild peenenergiate maailma.


Sel korral võtan ette Deep Blue, mille kasutamine tõi imelise tervenemise kõigest mõne päevaga.
Me teeme abikaasaga mõlemad kõvasti sporti. Tema on triatleet ja mina armastan jõutreeninguid. Paratamatult tuleb suurte treeningkoormustega aeg ajalt ette sporditraumasid, vigastusi või nihestusi liigestes, kõõlustes, lihastes.

Meil mõlemal on viimastel nädalatel põlved valutanud, minul isegi nii palju, et ei saanud vahepeal korralikult trepistki käia (pingutasin kang turjal kükkidega üle). Abikaasal andis tunda ka üks üle treenitud seljalihas. Nii me siin koos valutasime ja lonkasime nagu vanakesed, kuni mulle meenus mu õlide konsultant Piret, kes kunagi tegi pika ja põhjaliku ülevaate mulle Deep Blue’st, mille lõhnagi ma ei kannatanud, aga mille pudelike mu riiulil aukohal seisis ja energeetika juba siis tõmbas.


Nimelt olin ma seda harjunud lisama ühe tilga oma Stuudios põrandapesu vette (jah, isegi põrandapesul on minu maailmas sügav rituaalne mõte. Mu põrandapesu veest leiab lisaks eeterlikele õlidele ka kristalle jm. väärtuslikku ;) ).


Selle jutu peale pööritas Piret hetkeks silmi, sest Deep Blue näol on tegemist ju ikkagi kallima poolse ja väga väärtusliku õliga. No selle sama väärtusega tõstan ma ka Stuudio ruumide väärtust ehk sagedust, mil ühenduses taimeriigiga ilmneb alati õige energeetiline toetus, mida inimestel ja konkreetsel kohal praegusel hetkel on vaja.


Deep Blue peamiseks omaduseks on anda elus edasi liikumiseks hoogu ja julgust juurde.

No mida muud need meie valutavad põlved tähendada võisid? Põlved ongi elus edasi liikumise/ või kinni olemise sümboliks.


Lisaks aitab Deep Blue vabaneda alla surutud vihast, hirmudest ja blokeeringutest, mis on seotud liigse nõudlikkusega enese suhtes. Siinkohal pean vajalikuks märkida, et tundes kehas mistahes valu on tegemist viha energiaga. Tugev valu –tugev viha, tuikav valu –tuikav viha, vinduv valu –vinduv viha, tuim valu –tuim viha, sööstev valu –sööstev viha jne.

Kaardistades ära oma keha, hinnates oma valu, sünkroniseerides oma füüsist hingelise poolega, saab peale hakata enese tervendamine ja tervenemine.


Meile piisas kahest õhtupoolikust, mil määrisime oma põlved sisse kookosõli ja kahe tilga Deep Blue’ga ning leevendust nädalaid kestnud põlvevalule oli tunda juba mõne tunniga. Kaks päeva hiljem on põlved peaaegu terved ja võib vaikselt hakata mõtlema uutele treeningutele (seekord küll targemalt ja tagasihoidlikumalt). Ei olnudki vaja mürgiseid apteegisalve või sportlaste seas populaarseid kangeid hobusekreeme.


Mida võluvat Deep Blue sisaldab?


Kõik õlis sisalduvad taimed on põletikke ja valusid leevendavad. Deep Blue on rohekas-sinise varjundiga intensiivse magusa poolse mündise lõhnaga välispidiseks kasutamiseks mõeldud õli.


Sisaldab:


Talihali (kanarbikuliste sugukonda kuuluv lõbusate punaste marjadega väike pohla meenutav põõsas).

Kampripuu

Sinine kummel

Saksa Kummel

Käokuld

Piparmünt


Deep Bluel on lisaks eeterlikule õlile ka juba valmis segatud salv.

Millise brändi eeterlikke õlisid kasutada?


Mulle isiklikult meeldib doTerra, aga igasuguseid teisigi häid eeterlikke õlisid on ja veel hulga soodsamaid, näiteks Florihana õlid on väga head. Tasub uurida erinevaid brände. Peaasi, et õli oleks kvaliteetne. Aga tuleb arvestada, et kvaliteet maksab.


Kuidas ma oma eeterlike õlideni jõuan?


Mina saan nõu ja jõu eeterlike õlide kohta oma konsultandi Piret Kleini käest. Tal on Facebookis ka tore lehekülg Tervendavad Pilved.


Hiljuti saabus mu postkasti pärimine, et miks ma ühte konkreetset õlide konsultanti oma blogis mainin ja ise õlidega ei tegele.


Mu vastus sellele küsimusele on lakooniline ja lihtne.


Eeterlike õlidega tegelev tõsiselt võetav konsultant ei ole lihtsalt niisama mõni nurgatagune müügimees, vaid on laia silmaringiga, mitmekülgsete teadmiste ja rikkaliku kogemuste pagasiga nõustaja. Neid võib paraku Eestis ühe käe sõrmedel üles lugeda.

Küll aga saadan ma käsi südamel oma kliendid ühe konkreetse inimese juurde konsultatsioonile, kellega mul ja minu klientidel on professionaalne kogemus hariva ja adekvaatse info näol. Mu riiulil ei ole mitte üht ainsatki niisama eeterlikku õli, vaid kõik need on leidnud põhjendatud otstarbe. Ajapuudusel pole jõudnud kõiki kogemusi lihtsalt kirja panna.


Paljud minu kliendid on õigesti juhendatud eeterlike õlide toel leidnud abi depressioonile, ärevusele, unehäiretele, seedeprobleemidele, valudele oma kehas.

Loomulikult võib kõigi nende õlide kohta ise googeldades infot otsida, kuid põhjalikku konsultatsiooni ja omaette väärtusega kogemuspagasit juba internetist ei telli, igaühe käest ei kuule ja googeldades ei leia.


Selles kõiges seisnebki maailmavaateline erinevus: mida keegi väärtustab?

Mina väärtustan teadmisi ja ei roni sinna, kus mul endal veel teadmised ja kogemused puuduvad. Minu jaoks ei ole õlide maailm äri. Minu jaoks on õlide maailm eelkõige uks taimeriigi võluvasse maailma, milles orienteerumiseks usaldan kogenumaid.2,432 views0 comments

Recent Posts

See All

Psühholoogi soovitus!

Olen alati olnud seda meelt, et kõigepealt tuleb oma probleemid püüda välja selgitada meditsiiniliselt ja psühholoogiliselt, paralleelselt ka spirituaalselt ning alles seejärel otsida põhjuseid müstik

Comments


bottom of page