Deep Blue: Valude leevendaja, traumade tervendaja

Updated: Jan 14, 2019


Aeg ajalt püüan jagada kogemust eeterlike õlidega, sest nendest on välja kujunenud minu kodune apteek, kosmeetikariiul ja sild peenenergiate maailma.


Sel korral võtan ette Deep Blue, mille kasutamine tõi imelise tervenemise kõigest mõne päevaga.
Me teeme abikaasaga mõlemad kõvasti sporti. Tema on triatleet ja mina armastan jõutreeninguid. Paratamatult tuleb suurte treeningkoormustega aeg ajalt ette sporditraumasid, vigastusi või nihestusi liigestes, kõõlustes, lihastes.

Meil mõlemal on viimastel nädalatel põlved valutanud, minul isegi nii palju, et ei saanud vahepeal korralikult trepistki käia (pingutasin kang turjal kükkidega üle). Abikaasal andis tunda ka üks üle treenitud seljalihas. Nii me siin koos valutasime ja lonkasime nagu vanakesed, kuni mulle meenus mu õlide konsultant Piret, kes kunagi tegi pika ja põhjaliku ülevaate mulle Deep Blue’st, mille lõhnagi ma ei kannatanud, aga mille pudelike mu riiulil aukohal seisis ja energeetika juba siis tõmbas.


Nimelt olin ma seda harjunud lisama ühe tilga oma Stuudios põrandapesu vette (jah, isegi põrandapesul on minu maailmas sügav rituaalne mõte. Mu põrandapesu veest leiab lisaks eeterlikele õlidele ka kristalle jm. väärtuslikku ;) ).


Selle jutu peale pööritas Piret hetkeks silmi, sest Deep Blue näol on tegemist ju ikkagi kallima poolse ja väga väärtusliku õliga. No selle sama väärtusega tõstan ma ka Stuudio ruumide väärtust ehk sagedust, mil ühenduses taimeriigiga ilmneb alati õige energeetiline toetus, mida inimestel ja konkreetsel kohal praegusel hetkel on vaja.


Deep Blue peamiseks omaduseks on anda elus edasi liikumiseks hoogu ja julgust juurde.

No mida muud need meie valutavad põlved tähendada võisid? Põlved ongi elus edasi liikumise/ või kinni olemise sümboliks.


Lisaks aitab Deep Blue vabaneda alla surutud vihast, hirmudest ja blokeeringutest, mis on seotud liigse nõudlikkusega enese suhtes. Siinkohal pean vajalikuks märkida, et tundes kehas mistahes valu on tegemist viha energiaga. Tugev valu –tugev viha, tuikav valu –tuikav viha, vinduv valu –vinduv viha, tuim valu –tuim viha, sööstev valu –sööstev viha jne.