top of page

Alasti Hing

Kui ühe naisteajakirja toimetaja küsis minu arvamust, et miks tänapäeval on paljud vallalised ja suhted püsima ei jää, siis kanaldus minust automaatselt vastus: “Suhteid võetakse liiga kergekäeliselt ja iseenesestmõistetavalt.”

Tormatakse pea ees suhtesse ja pea ees suhtest välja, andmata teineteisele võimalust üksteist tundma õppida. See on esimene ohumärk mistahes suhetes.Kui teine ei kasuta võimalust, et sind tundma õppida ja ei anna sulle võimalust, et sina saaksid teda tundma õppida, siis ei ole sellel suhtel püsivat tulevikuperspektiivi. See reegel kehtib mistahes suhetes, olgu selleks sõprus, perekonna ja sugulaste vahelised suhted, töö- , hobi-, koolikaaslased, äripartnerid või armastajad.

Hetkest, mil sa avad teisele oma hinge ja ta tunneb, et julgeb ka sinu ees oma hinge avada kogetakse kõige intiimsemat hetke inimnahas Maa peal.

/Ilona Karula/ www.algolemus.com

337 views0 comments

Recent Posts

See All

Kümme põhjust, miks ilma põhjuseta sinu peale vihastatakse. Kui su südametunnistus on puhas, siis sa ei peaks oma pead vaevama küsimustega, et mida sa tegid, mõtlesid, ütlesid valesti. Kohtan sageli

bottom of page