Alasti Hing

Kui ühe naisteajakirja toimetaja küsis minu arvamust, et miks tänapäeval on paljud vallalised ja suhted püsima ei jää, siis kanaldus minust automaatselt vastus: “Suhteid võetakse liiga kergekäeliselt ja iseenesestmõistetavalt.”

Tormatakse pea ees suhtesse ja pea ees suhtest välja, andmata teineteisele võimalust üksteist tundma õppida. See on esimene ohumärk mistahes suhetes.Kui teine ei kasuta võimalust, et sind tundma õppida ja ei anna sulle võimalust, et sina saaksid teda tundma õppida, siis ei ole sellel suhtel püsivat tulevikuperspektiivi. See reegel kehtib mistahes suhetes, olgu selleks sõprus, perekonna ja sugulaste vahelised suhted, töö- , hobi-, koolikaaslased, äripartnerid või armastajad.

Hetkest, mil sa avad teisele oma hinge ja ta tunneb, et julgeb ka sinu ees oma hinge avada kogetakse kõige intiimsemat hetke inimnahas Maa peal.

/Ilona Karula/ www.algolemus.com

301 views

Recent Posts

See All

SALAJASEST SALATEADMISTE GRUPIST

Eile küpsetasin suurepärase õunakoogi, ikka sellise, millel on rohkelt õunu, kaneeli ja suhkrut, et ikka täiega ehe oleks. Korra kui keerasin pea oli mu aastane tütreke suutnud laualt tõmmata endale ü

© 2020 by Ilona Karula