Alasti Hing

Kui ühe naisteajakirja toimetaja küsis minu arvamust, et miks tänapäeval on paljud vallalised ja suhted püsima ei jää, siis kanaldus minust automaatselt vastus: “Suhteid võetakse liiga kergekäeliselt ja iseenesestmõistetavalt.”

Tormatakse pea ees suhtesse ja pea ees suhtest välja, andmata teineteisele võimalust üksteist tundma õppida. See on esimene ohumärk mistahes suhetes.Kui teine ei kasuta võimalust, et sind tundma õppida ja ei anna sulle võimalust, et sina saaksid teda tundma õppida, siis ei ole sellel suhtel püsivat tulevikuperspektiivi. See reegel kehtib mistahes suhetes, olgu selleks sõprus, perekonna ja sugulaste vahelised suhted, töö- , hobi-, koolikaaslased, äripartnerid või armastajad.

Hetkest, mil sa avad teisele oma hinge ja ta tunneb, et julgeb ka sinu ees oma hinge avada kogetakse kõige intiimsemat hetke inimnahas Maa peal.

/Ilona Karula/ www.algolemus.com

313 views0 comments

Recent Posts

See All

Kas paha konflikt või hoopis õnnis pääsetee?

Andestamine, unustamine, lahti laskmine on ühed väljakutsete rohkemad teemad, millega inimkehastuses rinda pista. Olete ehk kuulnud ennast või kedagi teist ütlemas neid sõnu: „Ma olen täielikult a

Kas asjad teevad õnnelikuks?

Tänaseks mõtteaineks on küsimus, kas asjad meid õnnelikuks teevad? Hiljuti küsis üks osaleja murelikult, et kas asjad võivad teha õnnelikuks või on see pigem primitiivne mõtteviis? Teemat arutledes le

Edulugu

Kõiksuses on pikemat aega üleval olnud sõnum, mille üle oleme Stuudios palju arutlenud: "Kui sul ühtegi võimalust ei ole ja kuidagi enam ei saa, siis tea, et väljaspool füüsilist reaalsust alati saab!

© 2020 by Ilona Karula