top of page

10 põhjust sinu peale vihastamiseksKümme põhjust, miks ilma põhjuseta sinu peale vihastatakse. Kui su südametunnistus on puhas, siis sa ei peaks oma pead vaevama küsimustega, et mida sa tegid, mõtlesid, ütlesid valesti. Kohtan sageli oma töös, kuidas vihastatakse ja vihatakse teisi sageli ainult seepärast, et ollakse ise tekitanud enda peas probleem mitte millestki.

1. Sa meeldid paljudele, mitte iseendana, vaid sellepärast, milliseid vajadusi/soove sa kelleski täita saad/ suudad. Kui inimeste vajadused muutuvad või sina neid täita ei saa/ ei suuda, siis muutud sa hetkega kasutuks.

2. Sinust võib olla loodud kuvand enda peas, milline sa oled või olema pead. Kui tuleb välja, et sa ei vasta teise peas olevale väljamõeldud kuvandile, siis langed hetkega põrmu.

3. Kui tahetakse, et sa alluksid kellegi tahtmistele, aga sa ei tee seda, siis oled paha inimene.

4. Kui otsustad valida draamade asemel rahu ja eemaldumise, siis oled kindlasti vihane.

5. Kui sa ei luba endaga manipuleerida, saad nartsissisti ja gaslighteri tiitli külge.

6. Kui oled emotsionaalselt ja energeetiliselt kättesaamatu neile, kes sinuga ainult mängivad, siis arvad endast liiga palju, oled ennast täis ja ülbe.

7. Sulle mõeldakse välja vigu ja leiutatakse külge puudusi, sest sa elad elu, millest teine ainult unistab ja talle ei mahu pähe, kuidas sina võid ja saad, aga tema ei või ega saa.

8. Kui käid oma hingeteel ja teine alles otsib seda, võib see ajada teda närvi justkui sul on rohkem kui tal, hoomamata, et meil kõigil on omad väljakutsed.

9. Kõik, millega sina hakkama saad, aga teine ei saa, hakkab ta seda meeleheitest maha tegema ja vihkama ehk keskendub inspiratsiooni asemel frustratsioonile.

10. Kadedus, armukadedus, omandihimu, mil kõik, mis on endale lubatud on justkui teisele keelatud. Teistele keelajad ja endale lubajad satuvad varem või hiljem konflikti.

Lõppkokkuvõttes ärge naiivselt arvake, et te kõigile nii väga meeldite. Inimestel on sageli omad agendad, miks neil on teid vaja. Sageli tahetakse teid oma ellu ainult oma puuduste täitmiseks, mitte aga puhtast armastusest. Siirastes suhtes ei allutata teisi ega panda neile kohustuseks olla selline nagu teine oma peas on välja mõelnud.


317 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page