top of page

Uued suhtekaardid kohe tulekul!

Veel viimased kolm päeva on võimalik limiteeritud koguses eksklusiivseid suhtekaarte eeltellida meie e-poest erihinnaga 30€ (tavahind 37€ ). Ülehomme 3. novembri südaööl lähevad tellimused lukku ja reedel hakatakse teile pakikesi teele panema. Tavapoodidesse eksklusiivsed suhtekaardid müüki ei tule.

Tellida saate siit: https://algolemusshop.com/.../front.../products/suhtekaardid


Tasuda saab nii Eesti pangalinkide (valides kaardimakse) kui Paypali kaudu.


NB! Meie kaasaegne e-poe süsteem valib automaatselt teie poolt sisestatud aadressi (postiindeksi ja sihtnumbri) järgi teile lähima pakiautomaadi. Palun veenduge enne tellimuse esitamist andmete õigsuses. Kuna postitamisega tegeleb meie logistikapartner Pakipoint, siis e-poest tellitud kauba saab kätte ainult pakiautomaadist.


Kaardipakk sisaldab 80 sisukat ja sensuaalset suhtekaarti, mis kinnitavad sulle üle seda, mida sa oma südamepõhjas tead ja kuuenda meelega aimad, aidates luua selgust erinevatesse suhteolukordadesse.


Ilona Karula www.algolemus.com www.algolemusshop.com Instagram: https://www.instagram.com/algolemus/

123 views0 comments

Recent Posts

See All

Kümme põhjust, miks ilma põhjuseta sinu peale vihastatakse. Kui su südametunnistus on puhas, siis sa ei peaks oma pead vaevama küsimustega, et mida sa tegid, mõtlesid, ütlesid valesti. Kohtan sageli

bottom of page