top of page

Uudiseid!

Mu kuues raamat "365 sõnumit naisele" on jõudnud eeltellijatele kätte ning tänaseks üle Eesti raamatupoodidesse. See sai tõesti üks fantastiliselt kaunis ja sisukas naisteraamat, mida naised hommikuti kohvitassi kõrval naudivad.


Lubasin teile veel uudiseid.


Eluvaim kirjastuselt hakkab varasemast rohkem raamatuid ilmuma.


Minult küsitakse sageli, et mida ma ise loen, sest riiulid on meil kodus raamatutest lookas. Nüüd hakkame pakkuma teile seda kvaliteetset tõlkekirjandust, mida meie pere loeb. Oleme hulga kirjastamise lepinguid sõlminud maailmakuulsate autoritega.


Täna läheb trükki meie kõige lemmikuma autori esimene teos, milleks on Erich von Dänikeni "Jumalate kaarikud", mida on maailmas müüdud üle 20 miljoni koopia.

Annan teile peagi teada erihinnaga eeltellimise võimalustest. Igatahes on mida oodata!

See on parim populaarteaduslik raamat, mida ma olen lugenud. Autor esitab loogilisi küsimusi ja provokatiivseid oletusi selle kohta, kas maavälised olendid, tulnukad, käisid Maal ja õpetasid noort inimkonda. Raamatu teeb lugemisväärseks tõik, et autoril õnnestub oma teooriate kohta esitada faktipõhiseid tõendeid.


Raamatust leiate šokeerivaid avastusi ja ümberlükkamatuid tõendeid järgnevate teemade kohta:


• Kuidas püramiidis on säilinud reaalne tulnukast astronaut • Kuidas on avastatud tuhande aasta vanused kosmoselendude navigatsioonikaardid • Kuidas ta avastas arvutiastronoomia Inkade ja Egiptuse varemetest • Ta kergitab saladuseloori Antarktika jääkatte all olevalt maa kaardilt • Kuidas Andidest avastati hiiglaslik kosmodroom


Raamat sisaldab tähelepanuväärseid fotosid, mis dokumenteerivad inimkonna esimest kokkupuudet tulnukatega tsivilisatsiooni koidikul.


Eric von Däniken on 60 aasta jooksul avaldanud 47 märkimisväärset teost, mida on maailmas müüdud enam kui 72 miljonit koopiat ja mida on tõlgitud 32 keelde.


Jagan teile jooksvalt infot siin FB lehel, aga tuleb tõdeda, et viimane on muutunud väga "magavaks" kohaks ning minu instagrami stooridest ja kodulehelt saab kiiremini info kätte. Kes ei taha minu instagrami sisuga kokku puutuda, mis sisaldab ka palju toredaid koduseid tegemisi, siis lähiajal loome kirjastusele eraldi konto, kust hakkate saama ainult raamatute kohta infot.


Pildistas Vivian Ainsalu MUAH Jana Boberg

22 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page