top of page

Soovide soovimisest


Me võime soove soovida mistahes sagedusribal, kuid täide lähevad need ainult seal, kus me ise parasjagu viibime. Seega kui viibida valel ajal vales kohas, siis ei pruugi me soovitut saada.

Minu soovid on läinud kõik suuremas osas täide ja seepärast jälgin ma enese sageduslikku seisundit väga teadlikult. Ja mul on teile jagada õpetlikku lugu, kuidas soov läks täide detailitäpsusega, aga mulle mitte sobivalt.Pildistas Penelope Russak


Oli ilus suvi, istusin rannal ja unistasin: “Oh, ma sooviksin saada neli kuud puhkust, vedeleda diivanil, lugeda oma lemmikraamatuid ja veel toredam oleks, kui abikaasa tooks ka kohvi kätte.” Mõeldud-tehtud. Läksin lohesurfama, aga kehas oli sel hetkel imelik värin, halb eelaimdus, ohutunne. Kuna ilm oli ilus ja surfituul hea, siis otsustasin mitte oma vaistu kuulata, vaid andsin taotluse: “Tänane surfikogemus on minu kõrgemaks hüvanguks!”

Niipea kui ma vee peale jõudsin, ilmus äkiline tuulepuhang, mis mu algaja lohesurfarina kolme meetri kõrgusele õhku lennutas. Kukkusin pahkluuni vees oma kandluu kildudeks ja mu soov oligi täitunud: sain täpselt neli kuud puhkust, diivani peal vedeleda, lemmikraamatuid lugeda ja mees tõi kohvi ka kätte...

Loo moraal: minu sees oli sellel hetkel palju allasurutud viha, mis hoidis mind madalal sagedusel. Kui viha kehasse ära ei mahu, siis ühe võimalusena purustab see meie luud. Minu soov läks 100% täide, aga mitte mulle ootuspäraselt naudingutena, vaid ma sain soovitu läbi kannatuse, sest kannatasin viha käes.


Siinkohal pange tähele: Me võime soove soovida mistahes sagedusel, kõrges ja veel kõrgemates sagedustes, kus pääseme ligi tugevatele manifesteerimise jõududele. Küll aga lähevad kõik soovid täide alati ja ainult seal, kus me ise permanentselt viibime.

Kui reaalsus ei meeldi või soovime paremat kogemust, siis tuleb jälgida väga teadlikult oma seisundit, kuhu ja mille keskele me parasjagu ankurdume.

Sagedust on võimalik tõsta läbi erinevate taotluste, kasvõi läbi lihtsa sisemise afirmatsiooni: "Ma tõstan oma sagedust!"


Sageduse tõstmise värskeid ja võimsaid alternatiive õpime minu uutes praktikates./Ilona Karula/ www.algolemus.com

359 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page