Sisemise valguse meditatsioon


Nüüd on see teie ees, kes te kõik küsisite kauge maa ja mere tagant meditatsiooni, millel saaksid osaleda ka need, kes pole kohustuslikku sissejuhatavat praktikat läbinud.


Tegin teile klassikalise meditatsiooni, mis on lihtne, kerge ja kompaktne kooslus efektiivseks sisemiseks ümber häälestuseks, sobides kõigile, kellel on huvi mediteerimise vastu. Aga muidugi kõik on ikka minu moodi twistiga.


Sisemise valguse meditatsioon on mõeldud sulle kui sa tunned tuhmumist, kurnatust ja kulunud olemist enda sees. Kui sa oled väsinud, tüdinenud ning kaotanud usu endasse. Sisemise valguse meditatsioon aitab taas luua armastuse tunnet iseenda ja ümbritseva maailma vastu, äratades sinus ilumeele, rõõmutunde ja naudingute vibratsiooni. Sisemise valguse meditatsioon toetab häälestumist oma Teadliku Olemuse keskmesse, tõstab sagedust, parandab meeleolu, ning aitab välja tulla energia defitsiidist.

Kui sind kõnetab, siis kodulehelt www.algolemus.com leiad sündmuste alt edasised juhised.

Meditatsioon on saadaval alates 22.aprill kuni 12. mai YouTube'i video keskkonnas. Tee palju tahad.

NB! Tegemist ei ole tehnilise vertikaalpraktika ega Algolemuse meetodiga. Praktika sisaldab põhjalikku füüsilise keha lõdvestust ja klassikalise meditatsiooni elemente.

146 views

Recent Posts

See All

KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata,

Iseseisvumisest

Kõiksus kõneleb iseseisvumisest: /Hetkest, mil jäädakse oma sisemisele hingetundele kindlaks algab iseseisvumine. Pildistas Kadri Lehtla Iseseisvumiseks vali tee, millel saab avalduda sinu sisemine ta

© 2020 by Ilona Karula