top of page

Raamat: viimased eksemplarid

Teadaanne.


Raamatuvarud on otsas (pole rohkem poodidele anda) ja tiraaž 99% läbi müüdud. Viimased eksemplarid on veel Apollo raamatupoodides ning üksikud raamatud kohapeal Stuudios ja meie logistikalaos, mis e-poe (www.algolemus.com/shop) kaudu saadaval.
Kuna uued projektid on ootel, siis kordustrükk on plaanis mõne aja pärast. Kellel “Hinge valede nõiaringi” veel ei ole, siis kasutage võimalust, sest info, harjutused, energiatöövõtted, teooria, mille olen kirja pannud, seda ma eraldi kellelegi ümber jutustama rohkem ei hakka.


Paljud vastused leiate kaante vahelt ja sellega enamus minu klientidest ka nõustub, sest ei ole mina enne näinud nii alla joonitud, markeritega värvitud ja nurkadega ära murtud raamatuid. Tegemist on tõesti mitmekordseks kasutuseks mõeldud tootega, mitte juturaamatuga, mis peale läbi lugemist riiulile tolmu jääks koguma. Palju on ka neid, kes laenanud enda oma välja ning pidanud seetõttu uue ostma, kuna laenaja ei raatsi tagastada.


Rõõm on näha, et inimeste huvi ja positiivne tagasiside on olnud aktiivne. Kui me alguses arvasime, et olime teinud Eesti keskmise tiraaži, siis asjatundjatelt saime teada, et tegemist oli keskmisest hoopis palju suuremaga.

Seda enam on minu rõõm avatud inimeste üle suur ja veel on palju teiega jagada. Kirjutamine on jäänud pigem piiratud aja ressursside taha, kuid kogu info on ootel, mis vajab ainult kirja panemist.

Peagi on oodata taas häid uudiseid.

Nägudeni 🙃

148 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page