Puud on inimese sarnased

Mul isiklikult on väga tugev side puudega ning ma näen puid kui inimesi. Nende eetermaailm on inimeste omale väga sarnane ja nad projitseeruvad ka mulle kui inimese sarnased.


Puud on osa hingestatud maailmast. Nii nagu igal linnul on oma laul, on igal puul oma vägi, vaim ja olemus. Puud hingavad, tajuvad, tunnevad. Puude jõulised sügavad juured kannavad endas Maa tõelist olemust. Puud on kiirgavad kehad, mille latvadeni ulatuv vägi vibreerib üle kogu Maa.Pildistas Ruudu Rahumaru Art


Mina näen puid kui eeterkanaleid, kes on erinevaid helendavaid energiavärve täis. Sealjuures on neil huvitav soonemuster, nagu inimestel on veresoonestik.

Kui puuvaimud end mulle ilmutanud on, siis projitseeruvad nad inimese sarnasena. Nad on nagu kahel jalal kõndivad kaunite nägudega olendid. Näiteks minu ette ilmuvad nad tihti helendavate inimkujudena, kuid üleni puust – nagu puu-inimesed.

Puu-vaimud on mulle tutvustanud ka seda, mida tunneb nende puu-hing, kui toimub puude maailma massiline hävitamine. See oli midagi kohutavat – umbes nagu sõda, kui inimesi meelevaldselt ja valimatult tapetakse: karjed, veri, valu, tapp.


Kui me suudaksime puudes näha ja tunnetada midagi enamat kui pelgalt materjali, siis me ei käituks puudega nii iseenesestmõistetavalt. Loomulikult tahavad puud meile ennast anda, aga võtkem siis puust niipalju, kui eluks vaja on. Puud hea meelega soojendavad meid ja soovivad olla meile vajalikuks mateeriaks. Puud on ka tänulikud, kui nende keskkonda targalt puhastatakse, selleks annavad nad alateadlikku informatsiooni metsa puhastajale, kes teab, millist puud õigesti võtta, et metsale tekiks juurde uut hingamisruumi.
Kõik on võimelised nägema puu-vaime ja on suutelised nendega suhtlema.

Inimesed lihtsalt ei oska puudes näha elu ja hinge.

Vaadake, vaadake, vaadake – see kõik on teil nina all, te lihtsalt peate ainult vaatama. Minge metsa, looge uusi traditsioone, imetlege puude ilu ja nende lõhna keset looduse ilu.

Pole ilmaaegu soovitatud puid kallistada. Neil on meie elus palju suurem roll, kui me arvatagi oskame, me lihtsalt oleme loodusest liialt võõrdunud.