Puud on inimese sarnased

Mul isiklikult on väga tugev side puudega ning ma näen puid kui inimesi. Nende eetermaailm on inimeste omale väga sarnane ja nad projitseeruvad ka mulle kui inimese sarnased.


Puud on osa hingestatud maailmast. Nii nagu igal linnul on oma laul, on igal puul oma vägi, vaim ja olemus. Puud hingavad, tajuvad, tunnevad. Puude jõulised sügavad juured kannavad endas Maa tõelist olemust. Puud on kiirgavad kehad, mille latvadeni ulatuv vägi vibreerib üle kogu Maa.Pildistas Ruudu Rahumaru Art


Mina näen puid kui eeterkanaleid, kes on erinevaid helendavaid energiavärve täis. Sealjuures on neil huvitav soonemuster, nagu inimestel on veresoonestik.

Kui puuvaimud end mulle ilmutanud on, siis projitseeruvad nad inimese sarnasena. Nad on nagu kahel jalal kõndivad kaunite nägudega olendid. Näiteks minu ette ilmuvad nad tihti helendavate inimkujudena, kuid üleni puust – nagu puu-inimesed.

Puu-vaimud on mulle tutvustanud ka seda, mida tunneb nende puu-hing, kui toimub puude maailma massiline hävitamine. See oli midagi kohutavat – umbes nagu sõda, kui inimesi meelevaldselt ja valimatult tapetakse: karjed, veri, valu, tapp.


Kui me suudaksime puudes näha ja tunnetada midagi enamat kui pelgalt materjali, siis me ei käituks puudega nii iseenesestmõistetavalt. Loomulikult tahavad puud meile ennast anda, aga võtkem siis puust niipalju, kui eluks vaja on. Puud hea meelega soojendavad meid ja soovivad olla meile vajalikuks mateeriaks. Puud on ka tänulikud, kui nende keskkonda targalt puhastatakse, selleks annavad nad alateadlikku informatsiooni metsa puhastajale, kes teab, millist puud õigesti võtta, et metsale tekiks juurde uut hingamisruumi.
Kõik on võimelised nägema puu-vaime ja on suutelised nendega suhtlema.

Inimesed lihtsalt ei oska puudes näha elu ja hinge.

Vaadake, vaadake, vaadake – see kõik on teil nina all, te lihtsalt peate ainult vaatama. Minge metsa, looge uusi traditsioone, imetlege puude ilu ja nende lõhna keset looduse ilu.

Pole ilmaaegu soovitatud puid kallistada. Neil on meie elus palju suurem roll, kui me arvatagi oskame, me lihtsalt oleme loodusest liialt võõrdunud.


Puud on oma juurtega ühenduses Maa südamega ning oma latvadega ühenduses Kõiksusega. Puu kui keha on vastuvõtupunkt, kuhu koguneb alt ja ülevalt jõud, mis saab keha keskel kokku. Rõhutan siinkohal, et inimesed on puudele äärmise sarnasusega lähedased olendid. Ka inimkeha on jõukeskus, kes heas maanduses ning ühenduses on jõu-punkt, kuhu Maast ja Taevast koondub täiuslik jõud.


Puud loovad turvatunnet ja kaitset. Nad vahendavad jõudu meile otse Maa südamest. Näiteks kui üks puu perekonnast hakkab hääbuma, saab ta juurte kaudu jõudu emapuult. Isegi kui puude ema asub sadade kilomeetrite kaugusel, annab ta oma juurte kaudu impulsse, et äratada ellu oma nõrguke liigikaaslane.

Puud suhtlevad väga intensiivselt, nii omavahel kui ka paljude teiste olenditega erinevatelt teadvustasanditelt. Puud suhtlevad inimestele alati vastu, kui inimene nendega suhtleb. Puud tervendavad inimest, kui inimene seda neilt palub. Puu ei ole kunagi pelgalt niisama midagi, mis kasvab. Puu on täiuslik elusolend, kellel on oma rikkalik ja üliintelligentne maailm.


Kallis inimene. Palun ära toeta tuhandete puude maha raiumist, et saaksid mõned nädalad oma tuba kaunistada. Loodust hävitatakse seni, kuni leidub tarbijaid. Kasvanduse kuused pole mingi erand. Igal puul on hing sees. Mine metsa ja imetle puude ilu vabas looduses. Õpi nägema ilu elavas ja õpeta ka oma lastele midagi uut. On aeg vanadest ja väsinud traditsioonidest edasi liikuda.

982 views0 comments

Recent Posts

See All

Ebaõiglusest, väärikusest ja karmast

Hiljuti nägin ühte jube nukrat lugu kodu kaotanud noorest perest. Eile saabus minu postkasti pikk kiri ebaõiglusest, täna hommikul lugesin juba kahte järgmist sarnast, mis tähendab, et pole kahtlustk

Kas paha konflikt või hoopis õnnis pääsetee?

Andestamine, unustamine, lahti laskmine on ühed väljakutsete rohkemad teemad, millega inimkehastuses rinda pista. Olete ehk kuulnud ennast või kedagi teist ütlemas neid sõnu: „Ma olen täielikult a

Kas asjad teevad õnnelikuks?

Tänaseks mõtteaineks on küsimus, kas asjad meid õnnelikuks teevad? Hiljuti küsis üks osaleja murelikult, et kas asjad võivad teha õnnelikuks või on see pigem primitiivne mõtteviis? Teemat arutledes le

© 2020 by Ilona Karula