top of page

Naine

Updated: Mar 8, 2019
Naine, sa vastutad loomingu eest. Sa oled elu edasi kandja, rahu tooja. Sinu energia on mehele koduks. Sa oled tugisammas, millele mees toetub. Sinu jõuga ehitab mees maailma. Ta realiseerib sinu loomingu sellisel kujul nagu sa tema taga seisad. Sul on valida, kas sa aitad mehel luua või lammutada, sest meesenergia tähendab loomist ja naisenergia loodut. Mees vajab sinu energiat, puhtal kujul, mõjutusteta. Kui mees tunneb end sinu bioväljas olles kohalolus, siis on tal kõige võimsam, tugevam ja loovam jõud.

Naine on mehele muusaks, kellele mees peegeldab tagasi naise armastust.

Naine peab valima mehe, mitte mees valima naist. See on väga tähtis otsus, sest naise looming ilmutab end koheselt.

Kui sulle loodu ei meeldi, siis on kaks varianti: sa kas tegeled teadlikult iseenda piirangutega, et avardada oma südamekanalit suurendamaks tingimusteta armastamise võimet või sa valid uue mehe, kelle taga on sul kergem seista. Samamoodi kui mees naise käest energiat ei saa, seisab tema taha uus naine.

Suhe on teekond ja suhted on suuremal või vähemal määral ringluses. On vaja valida sobiv energia, millega resoneerida.

Mees vormib maailma, naine annab sellele sisu. See on suur vastutus. Naine esindab sisemist ja mees välismaailma. Välismaailmas tegutsemiseks vajab mees jõudu, mille ta saab naise käest.

Naine, sa ära vali omale meest välimuse, rahakoti, positsiooni järgi. Naine, sa ära vali omale meest haletsusest, mugavusest, meeleheitest. Naine, sa vali omale mees energia järgi, kelle bioväljas sulle sobib olla, kelle taga sa suudad elujõuliselt seista. Kellele sa annad oma hingejõudu, et panna mees looma puhast ilu ja harmooniat meie ümber.


Naine, sina oled otsustaja ja maailma muutja. Vali hoolikalt.


/Ilona Karula/ www.algolemus.com Kõiksuse Kanaldused Stuudio

2,633 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page