top of page

Me oleme peegelduvas ühenduses

Updated: Jan 28, 2018

Hiljuti kuulsin oma sõpra arutlemas, et see, kellega oma aega kõige enam koos veedad täpselt selliseks muutud sa ise. Nõus. Meeldib see meile või mitte, kuid siin on peidus oma tõetera. Vanasõnagi ütleb, et näita, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sa ise.


Tegelikult oleme üksteisega rohkemgi ühenduses kui oskame aimata. Täna öösel kui tulin rännakult ja minu astraalkeha lõimus füüsilise kehaga, siis mu sõrmed läksid väga paiste ja paksuks. Ma polnud veel tavateadvuse juurde tagasi jõudnud kui eemaldasin kiirelt füüsilisel tasandil abielusõrmuse(d). Mu imestus oli suur. Ühe sõrmuse asemel oli kaks abielusõrmust. Vaatlesin neid veel tükkaega, üks ühes ja teine teises peos. Ärkvele tulles oli sõrmuseid siiski üks. Aga kui muutsin uuesti teadvusseisundit tekkis neid taas kaks. Ehk siis energeetiliselt me kanname alati ka oma abikaasa sõrmust ehk kahte sõrmust korraga. Kuigi ehte näol on tegemist sümboliga on sellel palju sügavam tähendus kui lihtsalt tükk kulda. Abielusõrmused hoiavad partnereid liidus, mis koondab meid omamoodi energeetilisse ankrusse. Sama võib olla ka üksteisega vahetatud käevõrude, kaelaehete või mis iganes esemete puhul. Vahel kui mul abielusõrmust sõrmes ei ole, siis olen tundnud kohe, et üks oluline ühendus on minust puudu. Loomulikult on teine inimene meisse juba sügavamalt sulandunud kui pelgalt läbi sõrmuse, aga võib anda täiesti reaalselt tunda, et see üks miski sõrmes võiks veel sinuga olla.

Samamoodi need, kellel suhted ei ole kõige paremas korras, ei poeta oma sõrmust mitte abielustaatuse varjamiseks taskusse, vaid alateadlikult soovitakse partnerist eralduda, sest muidu on tunne justkui oleks ta koguaeg sinuga kaasas ja vaataks sulle üle õla, mida sa teed.

Soovitatav ei ole kanda lahkunute ehteid. Sageli toidab taoline emotsionaalne mälestus ühendust ja hoiab lahkunu energiakeha Maa peal kinni. Tulemuseks on mõlemal raske, rusuv ja koormav ühendus. Taolisi ehteid tuleks tugevalt puhastada, kõige soovitavam oleks neist loobuda.

Kõige tugevamad ühendused ei peitu aga asjades, vaid inimeste vahel olevas eeterkanalis läbi mille toimub energiavahetus, mil üksteist nii toidetakse kui imetakse. Piisab intensiivselt mõelda 3-5 minutit kellegi peale kui saab ühendus loodud ja energiavahetus hakkab pihta. Vanast vabanemise meditatsioonis me kasutasime ühte väga tugevat energiatöö võtet, kuidas ennast taolistest ühendustest lahti lõigata ja tulemused olid hämmastavad. Kui meil on raske, koormav, väsitav olla mõnes suhtes, mis meid pidevalt tühjaks imeb ja tuju langetab, siis on soovitav teadlikult ühendus katkestada. Tegemist ei ole probleemide eest põgenemise ega vastutusest eemale hiilimisega, vaid eesmärk on enda jõuvarud tagasi kokku koondada, et meil oleks lihtsam katkistest energiatest ennast tervendada. Kui inimene tervendab iseennast, siis tervenevad ka suhted tema ümber. Seega win-win. Selgeks rääkimisel, käe hoidmisel ja pisarate poetamisel ei ole seni sügavamat mõtet kui me enda sees teemasid ära ei lahenda, sest seni, kuni inimene jääb üle õla minevikku vaatama, polegi ta kunagi päris vabaks, ammugi mitte terveks, saanud.

Katkestamise puhul tuleks aga arvestada asjaolu, et kui te ühendusi läbi lõikate, siis teine osapool suure tõenäosusega aktiveerub, sest tühjaks-imetu on võtnud temalt “toidu” ära. Peale meditatsioone pole tulemused end lasknud kaua oodata. Mitu naisterahvast ei jõudnud Stuudio uksest väljudagi kui ühel ilmus nagu maa alt välja vana aastate tagune sõber, kes avaldas läbi FB soovi kokku saada. Teisele naisele hakkas endine elukaaslane vabandusi saatma. Kolmandale jalutas eks-mees tänaval vastu, keda polnud ta viis aastat näinud. Ja neid markantseid näiteid on teisigi. Tundide jooksul pärast praktikat on mitmed saanud telefonikõnesid ära-lõigatutelt. Eks on see kõik põhjusel, et oma lont tagasi ühendusse lülitada ja siinkohal sõltub õnge minek ainult inimese enda teadlikkusest kui neutraalseks suudetakse ahvatlevatel momentidel jääda. Kui minnakse tagasi emotsioonaalkeha tasandile, siis on taas-ühendus loodud ja hakkab pihta uus imemise-toitmise energiavahetus ning täielik tervenemine pidurdub ja võtab rohkem aega.

Kui me oleme täielikult terved oma suhetes, siis tugevale inimesele ühendusi külge ei haakugi. Tekib hoopis sügav lõimumine, mil kõik energiad on tasakaalus, keegi ei ime ega keegi ei toida vaid energiad ringlevad neutraalselt. Et tugevaks tagasi saada on vaja aeg ajalt eemalduda ja ennast koguda ning sealjuures tuleks hoolikalt jälgida, et mitte vanasse mustrisse tagasi kukkuda. Täielikult eemaldunud seisundis kaovad kontsentreeritud negatiivsed mõtted, keskendumine ja emotsionaalne huvi antud tegelase vastu. Ja oh kui vabastav on see tunne kui kogu sinu jõud sulle jälle tagasi voolab.

Kui sa armastad end, siis tervenda end. Võta vastu konkreetseid otsuseid ja tee valikuid. Jah, ma tean, et kõik on üks, aga sul ei ole vaja igale poole kuuluda ja end kõigiga jagada. Kõige olulisem suhe on sul iseendaga. Rahu iseendaga. Alles siis tekib harmooniline lõimumine ümbritsevaga. Sealjuures on soovitatav aega veeta ikka nendega, kes meid oma olemisega inspireerivad ja toetavad. Juba Hiina vanasõnagi ütleb, et veeda aega endast targematega. Minu jaoks ideaalne suhe seisneb selles kui kõik osapooled tunnevad, et neil on teineteisega rohkem vedanud, mil hoolitsetakse üksteise eest eesmärgil, et kummalgi oleks veelgi parem. Mõistmises läbi südame seisnebki kogu elutarkus. Ükski diplom ega saavutus pole midagi väärt kui see on saavutatud ainult pea ja mitte vähimalgi määral oma südamega.

Abiellu armastusest, tee lapsi armastusest, käi koolis armastusest ehk vali eriala, mida armastad, püüa leida töö, mida natukenegi armastad, suhtle rohkem nende inimestega, kes peegeldavad sulle tagasi armastust. Sa ise oledki armastus. Tuleta meelde ja luba endal hästi elada.

1,163 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page