top of page

Lihtsusest


Olen enda puhul tähele pannud, et mu ettevõtmised ja tegemised satuvad seisakusse siis kui hakkan keerukuse kaudu otsima lihtsust. Seevastu tagasi liikuma pääsen siis kui häälestun lihtsuse kaudu avastama keerukust.


Praegu on Kõiksuses üleval sarnane sõnum: "Lihtsusele häälestuses sa läbid keerukuse ja sa teed seda lihtsalt."

Asjade keerukus peitub selles, et kõik on lihtsam, kui me arvame, aga meie mõtleme kõik topelt keerukamaks, mida me arvame.

Võtame näiteks kasvõi New Yorgi tee- ja kohvikaupmehe Thomas Sullivani, kes saatis oma lemmikklientidele teenäidiseid väikestes siidist kotikestes. Kliendid kallasid kuuma vee otse siidist kotikese peale ja nii sündisidki tänapäevased laialt levinud ühekordsed teepakid.


Liigagi sageli peidab geniaalsus ennast lihtsuse rüüs, aga me ei oska seda märgata, isegi mitte selle peale tulla, sest otsime igalt poolt ennenägematut sensatsiooni ja värvikat muinasjuttu.


Terve meie elu võiks olla geniaalsuse kehastus, kui me suudaksime seda võtta lihtsalt, elada lihtsalt ja suhelda teineteisega lihtsalt, ilma keerulisi suhtepuntraid kokku posimata.


Kui mõni olukord sinu elus tundub liialt keeruline, siis asu lahenduse otsimisele lihtsatest põhimõtetest lähtuvalt. Hakka lihtsalt lihtsamatest asjadest pihta ja sa näed, kuidas tunneli lõpus hakkab vilkuma valgus ja lahendus äkki end su silme ees lahti rullib.


Ilona Karula www.algolemus.com www.algolemusshop.com Instagram: https://www.instagram.com/algolemus/


221 views0 comments

Recent Posts

See All

Kümme põhjust, miks ilma põhjuseta sinu peale vihastatakse. Kui su südametunnistus on puhas, siis sa ei peaks oma pead vaevama küsimustega, et mida sa tegid, mõtlesid, ütlesid valesti. Kohtan sageli

bottom of page