top of page

Kuidas Universum suhtleb?


Universum vastab meie sisemistele vibratsioonidele: selleks, et midagi saada tuleb endast midagi välja anda ja luua vajadus.


Tasu ei saabu kunagi enne tööd, sest Universum toimib vajaduspõhiselt. Sinna, kuhu on vaja antakse ja kuhu pole vaja ei anta ei jõudu ega energiat. Universum vastab tühja ruumi seadusele. Selleks, et midagi saada on vaja luua vaba ruum. Läbi enda midagi andes tekib vaba ruum. Küsimus on selles, et mis see uus on, millega ruum täitub?
Ruum täitub vastavalt sellele, millise ruumi oleme loonud. Milline on meie vajadus?

See, kellele pole midagi vaja ei anta mitte midagi. Ja see, kes on ahne-ihne, tahab kõike ainult endale, sellele ka ei anta midagi. Vajadus on siiras tühimik, mis viiakse Universumiga harmooniasse. Kui oleme suures disharmoonias, siis tuleb kogemus, mis raputab meid tagasi kainusele. Kui oleme õigel teel saame toetust, milleks on imede ja kingituste jada.

Universumiga kooskõlas elamine tähendab teadlikkust ja usaldust elu vastu: Saan seda, mis ma parasjagu olen. Oskan märgata, olen tänulik ja ei muutu lodevaks ega laisaks Universumi ees.


Seistes Universumi ees me seisame iseenda peegelpildi ees.


Näited elust enesest


Ma otsisin oma Stuudio ruume tervelt aasta. Seis oli nutune ja lootusetu, sest hind, asukoht, suur parkla ja tasuta parkimine, bussipeatuse lähedus, ruumi suurus, lagede kõrgus jne... on kriteeriumid, mida polnud lihtne täita.

Sügiseks oli inimeste nõudlus kasvanud ja mul polnud enam kohta, kus olla, sest kõik saalid olid juba aasta ette teiste tublide tegijate poolt ära broneeritud. Ma võtsin vastu otsuse: “Saagu, mis saab. Mina rohkem ei muretse. Kui Universum toetab mind, siis leian ruumi ja kui minu tegevust ei toetata, siis las nii jäädagi.”


Minu abikaasa helistas kogemata võõrale inimesele ja jutu käigus tuli välja, et tal on hoopis ruume pakkuda. Läksime vaatama, aga midagi head ei olnud. Seejärel juhatati meid ruumidesse, mida ei julgetud kellelegi näidata, neid polnud isegi kinnisvaraportaalis üleval, kuna seisukord oli halb-halb. Mina lõin aga suurest õnnest käsi kokku ja ainult küsisin, et kas seinad tohib ka maha võtta, mille peale ettevõte lubas seda veel oma kulude ja kirjadega teha.


Hakkasime tegema remonti ja nagu ikka sellistel puhkudel jääb remondifondist raha puudu. Meil oli selleks 1000 eurot juurde vaja.

Uskuge või mitte, aga juba paari päeva pärast saabus minu ellu inimene, kes poetas mulle pihku 1000 eurot –see oli tänu selle eest, et olin tema elu palju muutnud. Ta ei teadnud midagi, et stuudiot ehitan. Ja mina ei läinud ka selle raha eest kleite ostma, vaid panin iga sendi stuudiosse. Sellest 1000 eurost sai alguse külluse ring, kuna nüüd saan mina teisi toetada ja aidata, sest mul on piiramatu kasutusajaga ruum, kus saan inimestega tegeleda, vajadusel tehes ka neile kingitusi, sest kõike ei saa alati rahas mõõta.
Kui oled õigel teel pühib Universum su tee takistustest puhtaks.


Samamoodi on ürituste ja esinemistega. Seda, mida on inimestele vaja, sinna tullakse kohale. Üritused, mille sisus puhub tühi tuul, kohale ei tulda, reklaami ennast palju tahad.


Universum vabastab tee


Ühed kõige kurioossemad näited on mul tuua kunagisest palgatööst.

Ma unistasin gümnaasiumi lõpus, et saaksin ühes glamuurses meelelahutus ajakirjas tööd. Visualiseerisin läbi tunnetuse tugevalt seda kogemust iga oma ihu rakuga ja sain selle töö. Seejärel tundsin, et see pole ikka päris minu jaoks ja soovisin hoopis midagi pehmemat ja naiselikumat, sõbralikumat ja leebemat. Nädala pärast sain kutse naiste ajakirja.

Ma tegelesin sellel ajal juba väga teadlikult ja tugevasti vaimsete praktikatega ning mul oli vaja rohkem vaba aega õpinguteks ja enesega tegelemiseks. Unistasin, et saaksin vaid 3 x nädalas tööl käia ja palk jääks samaks. Minu soov sai Universumile seaduseks!

Seejärel unistasin, et võiksin ainult 1 päev toimetuses kohal käia. Taas, minu soov kuulus täitmisele. Edasi soovisin, et üldse ei peaks kohal käima. Uskuge või mitte, sellised tingimused tekkisid. Ma tegin tööd ikka edasi, kuid selle vahega, et olin oma aja peremees.

Et sellest veel vähe, soovisin kirjutada rohkem vaimsematel teemadel ja jällegi Universum vastas mu vajadustele ning tõi mulle tööpakkumise alternatiivmeditsiini ajakirja.


Oma kutsumuse embuses


Lõpuks jõudsin sinnamaale, kus soovisin tegeleda ainult sellega, mis minu seest vabalt ellu voolab, ilma käskude, keeldude ja piiranguteta.

Keegi ei teadnud, kes ma olen või kust ma tulen, ääri veeri oldi minust kuuldud. Ei läinud nädalatki mööda kui mulle helistas Aime Jaanisoo, kes kutsus mind enda esoteerika klubisse esinema. Ma pabistasin nädalaid, et äkki tuleb 20 inimest kuulama, seda on palju-palju. Saali sisse astudes oli publikut üle poole saja. Asjatu pabin ja kuhugi polnud ka enam põgeneda. Uus elu tuli avasüli vastu võtta ja seda ma ka tegin.

Samal ajal helistati mulle Kristallikojast ning kutsuti külalisterapeudiks, võeti ühendust ka Kristallitemplist ja kutsuti üritusi tegema. Sain kutse ka Rahulolupesast Rakverest ja Tartust Devi Reikistuudiost. Kõike seda ilma, et oleksin ennast ise kuhugi pakkunud, reklaaminud või uksele koputanud.


See kõik ongi Universumi koputus uue alguse uksele. Kui oled õigel teel, sul on vajadus, siis kõik vajadused saavad kaetud, ilma, et peaksid selleks ise ennast kuhugi suruma, meeleheitlikult pressima, tahtma, punnitama ja võitlema.

Jälgi oma sisemisi vibratsioone, joondu ja hinga alati Universumiga ühes rütmis. Pea meeles, et Universum täidab ainult vajadusi, mis meid tiivustavad või kainestavad. Usalda elu. Kõik läheb nii nagu minema peab ehk sellised nagu me oleme, selline on meie elu ja edu. Tõelise edukuse mõõdupuu on rahulolu. Piisab kasvõi ühest väikesest asjast päevas, mis pakub meile rahuolemist ja Universum vastab rahuldust pakkuvate võimalustega.

2,360 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page