Kohtumine SAAREMAAL!

Tähelepanu Saaremaa!


Me kohtume üheks õhtuks Kuressaare Edukontoris 21. juunil (pühapäeval) kell 18.00-20.00, kus korraldan loengu ülemeelelistest võimetest ja müstilistest juhtumitest. Kohapeal on kõigil huvilistel võimalus proovida ka lühikest vertikaalpraktikat ning tunda kolmanda silma olemasolu füüsiliselt oma peas. Oleme mõnusas elavas vestluses, esitame küsimusi ja püüame leida vastuseid.


Aastatega on minu workshoppidest ja koolitustelt tulnud sadu väga andekaid ülemeeleliste võimetega inimesi, kes eelkõige rakendavad oma kuuendat meelt igapäeva elu lihtsustamiseks.


Kohtade arv on sellel korral üsnagi piiratud. Koha tagab pilet! Early Bird 20€/ kohapeal 30€

Pileteid on võimalik osta kodulehe kaudu sündmuse alt, aga kui puudub krediitkaardi või PayPali võimalus, siis saab ka ülekandega, mille rekvisiidid leiate sündmuse infost.
53 views0 comments

Recent Posts

See All

Ebaõiglusest, väärikusest ja karmast

Hiljuti nägin ühte jube nukrat lugu kodu kaotanud noorest perest. Eile saabus minu postkasti pikk kiri ebaõiglusest, täna hommikul lugesin juba kahte järgmist sarnast, mis tähendab, et pole kahtlustk

"Breathe"

Üle hulga aja sai tegeletud oma salahobiga, mil arvuti taga lõbutsemisest sündis lugu "Breathe", mis imehästi sobib tänasesse kevadisse pööripäeva.

© 2020 by Ilona Karula