top of page

Kohtumine SAAREMAAL!

Tähelepanu Saaremaa!


Me kohtume üheks õhtuks Kuressaare Edukontoris 21. juunil (pühapäeval) kell 18.00-20.00, kus korraldan loengu ülemeelelistest võimetest ja müstilistest juhtumitest. Kohapeal on kõigil huvilistel võimalus proovida ka lühikest vertikaalpraktikat ning tunda kolmanda silma olemasolu füüsiliselt oma peas. Oleme mõnusas elavas vestluses, esitame küsimusi ja püüame leida vastuseid.


Aastatega on minu workshoppidest ja koolitustelt tulnud sadu väga andekaid ülemeeleliste võimetega inimesi, kes eelkõige rakendavad oma kuuendat meelt igapäeva elu lihtsustamiseks.


Kohtade arv on sellel korral üsnagi piiratud. Koha tagab pilet! Early Bird 20€/ kohapeal 30€

Pileteid on võimalik osta kodulehe kaudu sündmuse alt, aga kui puudub krediitkaardi või PayPali võimalus, siis saab ka ülekandega, mille rekvisiidid leiate sündmuse infost.
55 views0 comments

Recent Posts

See All

Vahel on mõistlik eluga edasi minna selliselt, et “toimik” jääb sulgemata. Sageli usutakse, et eluga saab edasi minna alles siis, kui kõik peatükid on lõpetatud, igale lausele joon alla tõmmatu

Mu kuues raamat "365 sõnumit naisele" on jõudnud eeltellijatele kätte ning tänaseks üle Eesti raamatupoodidesse. See sai tõesti üks fantastiliselt kaunis ja sisukas naisteraamat, mida naised hommikuti

bottom of page