Kogmusi elu-surma piirilt

Updated: Apr 24, 2019


Oled sa kunagi tundnud põhjendamatut kurbust, kahtlustanud mõtteid oma peas, et need ei kuulu sulle, tundnud ängi, langenud sügavasse depressiooni või mõne sõltuvuse küüsi, mõlenud suitsiidseid mõtteid... Või oled sa käinud juba teispoolsuses, kõikunud elu-surma piiril või kogenud elu pärast elu mõnes teises peenmaailma keskkonnas.


Järgnevalt läheneme loetletud teemadele läbi alumise astraalmaailma vaatenurga. Püüame leida vastuseid küsimustele: mis võib lükata inimest suitsiidini? Miks ei tasu sooritada enesetappu? Mis saab enesetapja hingest pärast füüsilisest kehast lahkumist?Piiratud astraalmaailm versus piiramatu unenägude maailm


Inimeste kokkupuuted müstika, seletamatute juhtumite, paranähtuste ja anomaaliatega on enamasti leidnud aset astraalse maailma kaudu, mis kujutab endast peenmateeriast koosneva maailma vahekoridori, mille kaudu teadvus kogeb erinevaid ülemineku etappe ühest olekust teise, sageli läbi kehavälise oleku.

Sageli aetakse astraalmaailma segamini unenäomaailmaga, mis erinevad teineteisest nagu päev ööst. Kui astraalmaailm on reaalsus, milles meie teadvus liikleb olemasolevate projektsioonide vahel, siis unenäomaailm toimib sootuks vastupidiselt.


Unenäomaailm tähendab, et kõike on võimalik ise teostada. Juba valmis unenägusid saab teadvel olles piiranguteta muuta, rääkimata asjaolust, et kõike on võimalus piiranguteta ise projekteerida ja luua.

Järgnevalt kirjeldan, kuidas toimuvad hinge manipulatsioonid läbi alumise astraalmaailma (alumine astraalmaailm on kui põrgu ja ülemine astraalmaailm on kui paradiis).


Tegemist on siiski astraalplaani antimateriaalses keskkonnas toimuvaga, mille hulka kuulub ka eludevahelise elu eetertasand.

Võite sellest tekstist avastada enda jaoks mõndagi uut, leida vastuse oma küsimusele või mõnele ammusele probleemile.
Alumine astraal –väljakannatamatu hingemaailm


Minu konsultatsioonis käis 11-aastane tüdruk, kes ühes oma eelmises elus sooritas enesetapu ja ülemise-astraali ehk “paradiisi” asemel sattus otse “põrgusse” ehk alumisse astraali. Ta ei suutnud seda muud moodi tõlgendada kui tugeva kokkusurutuse tundega, nagu oleks ta kehastunud mõnda konkreetsesse rolli, näiteks ängistuse eksistentsi vormi. Tüdruk avaldas ühe olulise kommentaari: “Ja siis ma läksin ühe teise inimese kehasse selles uues rollis ning ta võttis mind peale surma endaga “koju” tagasi paradiisi kaasa.”


See lugu pani mind asjadele teise pilguga vaatama, kergitades saladuseloori ka inimeste halbadelt sundmõtetelt, mille kohta nad tunnevad, et need ei ole nende omad. Samuti ängistavatelt tunnetelt, millest nad ei tea, kust need tulid. Sageli on inimese elus kõik hästi, aga ootamatult võib teda tabada depressioon.
Järgnevalt jagan teiega ühe inimese lugu, mis ärgitas mind uurima alumise astraali saladusi ja tõi ka enda elust päevavalgele üht-teist, millele ma varem ei osanud seletust anda.


Minu klient istus õhtul voodiäärel, kui tema kõrvale ilmus vaimolend, kes püüdis end inimese kehasse pressida. Kuna inimene oli ülitundlik ja avatud reaalsusele väljaspool füüsilisi piire, siis tabas ta võõra energia kohe ära ning astus temaga dialoogi.

Naine: “Mida sa soovid ja miks sa siin oled?”

Olend: “Ma soovin tulla sinu kehasse.”

Naine: “Minu kehasse tulla ei saa. Minu keha on minu oma. Miks sa minu kehasse tahad tulla?”

Olend: “Minu peremeeskeha lahkus sellest ilmast ja nüüd on mul vaja eksisteerimiseks leida uus keha, sest mul on alumises maailmas ebamugav eksisteerida.”

Naine: “Kas ma saan õigesti aru, et sa pärined alumisest astraalist, sulle ei meeldi seal olla ja sa otsid väljapääsu läbi elava inimese keha?”

Olend: “Jah. Sa saad õigesti aru.”