top of page

Kodune tempelMu käest on igasuguseid huvitavaid asju küsitud. Hiljuti uuris üks osaleja, et kas mul on kodus altar, milline see välja näeb ja mida soovitaksin altarile asetada kui ei ole soovi jumalusi kummardada. See võttis mind mõtlema, mille peale avastasin, et mul pole altarit, vaid mul on kodus terve tempel. Selleks on vannituba!

Seal templis on mul head kreemid, juukse- ja näomaskid, eeterlikud õlid, küünlad, taimed, kõlarid, treeningvahendid, raamatud ja natuke šokolaadi. Tõttöelda veedan seal templis palju aega ja mitte oma välimuse tõttu, vaid oma hinge pärast.


See on koht, kus mediteerin vannis või duši all, koondan oma mõtteid, olen vaikuses või naudin head muusikat ning loon omale trenni või kehahoolitsuste kaudu heaolu, et hing tunneks ennast selles kehas hästi.

Ma ei ole kunagi tundnud vajadust kummardada “kõrgemaid” jõude, vaid ma olen elu jooksul õppinud kummardama, hoidma ja ülendama iseennast. Läbi enda eest hoolitsemise tõuseb sagedus, võimendub vibratsioon, mis omakorda tõstab jälle kõrgemale.


See on nii huvitav, kuidas vaimseteks tegevusteks peetakse kellegi kummardamist, ümmardamist, eneseabi raamatute otsas istumist, Universumi poole palvetamist, viirukite sussutamist, paaniflöödi muusikat jne., aga vaimsuseks ei peeta läbi argiste asjade rahulolu loomist ja lihtsuses olemist. Seepärast ma ei peagi ennast klassikalises mõttes vaimseks, vaid ma pean ennast kaineks, kes loob oma kehale naudingulisi hetki, et hing saaks läbi selle keha ennast hästi tunda.


Ilona Karula www.algolemus.com www.algolemusshop.com Instagram: https://www.instagram.com/algolemus/

Pildistas Vivian Ainsalu MUAH Jana Boberg

226 views0 comments

Recent Posts

See All

Vahel on mõistlik eluga edasi minna selliselt, et “toimik” jääb sulgemata. Sageli usutakse, et eluga saab edasi minna alles siis, kui kõik peatükid on lõpetatud, igale lausele joon alla tõmmatu

Kümme põhjust, miks ilma põhjuseta sinu peale vihastatakse. Kui su südametunnistus on puhas, siis sa ei peaks oma pead vaevama küsimustega, et mida sa tegid, mõtlesid, ütlesid valesti. Kohtan sageli

bottom of page