Kerguse harjutus

Ei midagi uut siin päikese all, aga jagan teiega vana aasta ärasaatmise rituaali, millel on küll rohkem psühholoogiliselt toimiv efekt ent mis loob metafooriliselt puhta ning hea tundega alguse uueks aastaks. Tegelikult võib seda teha igal ajal, mitte ainult 31. detsembril.


Võta paber ja pastakas ning vormista kaks tulpa. Ühte kirjuta välja, mis sind sisemiselt köidab ja rõõmustab ning teise, mis sind sisemiselt kurnab ja kurvastab. Nüüd analüüsi, millele oma elus rohkem keskendud.

Pane tähele, et kõik, millele su tähelepanu suunatud on seda sa toidad.

Kui elu on õnnelik, siis ei saa meid juhtida negatiivsed tunded ja kui meie sees on suuremas osas positiivsed tunded ei saa meie elu olla õnnetu. Sul on vaja välja selgitada negatiivsete ja positiivsete tunnete vaheline kontsentratsioon.


Kui oleme mõnel elu hetkel sisemiselt kompassitud on väga oluline silme ette nähtavale kohale tuua oma tugevused ja nõrkused. Selleks aitab nende välja kirjutamine või välja ütlemine.


Nüüd võta vastu otsus, et häälestud terviklikult ümber kõigele sellele, mis sind rõõmustab, ülendab ja õnnetunnet kasvatab. Selleks lõika negatiivsete asjade tulp paberilt välja ning põleta ära! Sellega kuulutad negatiivsetele asjadele oma elus justkui metafoorilise lõpu.


Mina käin oma pabereid põletamas tavaliselt lemmik mererannas, kuhu lähen iga ilmaga jalutama siis kui mul on vaja ennast kerguse ja rõõmuga laadida. Aga sa võid teha seda ka kodus kamina ees või mistahes elava tule ääres.


Selleks, et meie elus valitseks kergus ja varjud jääksid seljataha tuleb näoga pöörata päikese suunas.


Ilona Karula /www.algolemus.com/ Kõiksuse Kanaldused Stuudio

238 views0 comments

Recent Posts

See All

Mõistmisest ja mõistmatusest

Kui jääda ühekülgsete uskumuste küüsi, pidades neid ainuõigeks, ainutõeseks ja ainuvõimalikuks, siis Kõiksus näitab peagi vastupidist varianti, tuues inimese ellu kogemuse, mille vastased hoiakud tal

Ebaõiglusest, väärikusest ja karmast

Hiljuti nägin ühte jube nukrat lugu kodu kaotanud noorest perest. Eile saabus minu postkasti pikk kiri ebaõiglusest, täna hommikul lugesin juba kahte järgmist sarnast, mis tähendab, et pole kahtlustk

Kas paha konflikt või hoopis õnnis pääsetee?

Andestamine, unustamine, lahti laskmine on ühed väljakutsete rohkemad teemad, millega inimkehastuses rinda pista. Olete ehk kuulnud ennast või kedagi teist ütlemas neid sõnu: „Ma olen täielikult a

© 2020 by Ilona Karula