Kanaldus


Kui oled kont kellegi hambus, keda lõputult järatakse-järatakse-järatakse, siis palju õnne sulle. Järelikult oled nii tugev, et hammas sinu peale ei hakka. Ühel hetkel hakkavad närija enda hambad teritamise asemel hoopis lagunema.


Keera selg, kõnni edasi, õitse ja püsi enese valguses. Kõik on hästi kui sul on hästi.

Mind aitab alati vana hea tõde. Kõik, mida inimene teeb -teeb ta iseendale. Hingest tulevad teguviisid kõnelevad rohkem kui sõnad. Lugusid ja pilte on alati võimalik moonutada ning petta, kuid energia seal taga kõneleb ning kannab tõde.


Keskendu tegudele, mis tulevad puhtalt sinu seest. Kõik ülejäänu sätib ennast varem või hiljem ise paika. Palu elul omale seda kinnituseks näidata ja sa hakkad usaldama, elama kõhkluste ja kahtlusteta, hirmu ja ebakindluseta.


Mitte miski ei saa sind kõigutada kui oled enda sees õige.


/Ilona Karula/ www.algolemus.com /Kõiksuse Kanaldused Stuudio/

215 views

Recent Posts

See All

Kanaldus

Sõnum Kõiksuselt: Kui sind koheldakse kehvasti, siis kohtle sina ennast ikka hästi. Kui sinusse ei usuta, siis jätka sina endasse uskumist. Hoia meeles, et inimesed tulevad ja lähevad, aga sina jääd!

KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata,

© 2020 by Ilona Karula