Kanaldus


Kui oled kont kellegi hambus, keda lõputult järatakse-järatakse-järatakse, siis palju õnne sulle. Järelikult oled nii tugev, et hammas sinu peale ei hakka. Ühel hetkel hakkavad närija enda hambad teritamise asemel hoopis lagunema.


Keera selg, kõnni edasi, õitse ja püsi enese valguses. Kõik on hästi kui sul on hästi.

Mind aitab alati vana hea tõde. Kõik, mida inimene teeb -teeb ta iseendale. Hingest tulevad teguviisid kõnelevad rohkem kui sõnad. Lugusid ja pilte on alati võimalik moonutada ning petta, kuid energia seal taga kõneleb ning kannab tõde.


Keskendu tegudele, mis tulevad puhtalt sinu seest. Kõik ülejäänu sätib ennast varem või hiljem ise paika. Palu elul omale seda kinnituseks näidata ja sa hakkad usaldama, elama kõhkluste ja kahtlusteta, hirmu ja ebakindluseta.


Mitte miski ei saa sind kõigutada kui oled enda sees õige.


/Ilona Karula/ www.algolemus.com /Kõiksuse Kanaldused Stuudio/

218 views0 comments

Recent Posts

See All

Võrratu pimedus

Eile tuli Stuudios jutuks valgusest ja pimedusest ning sellest, miks ma ei nimeta end valgustöötajaks. /Kummardatakse valgust ja kardetakse pimedust. Siinkohal ei tasuks pimedusega segamini ajada tume

Tervendamise kunst

Praegusel ajal on Kõiksuses üleval tervendamise ja isetervenemise teemad. Haigus tähendab puhastumist, tervenemine tähendab vabanemist. Puhastumine ja vabanemine moodustavad uuenemise. Järgnev pärineb

© 2020 by Ilona Karula