KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata, arvata, ette kujutada.


Praegusel hetkel näitab Kõiksus meile kõikvõimalikkuse perspektiive, kuidas tahtmistest ja klammerdumistest lahti lastes avanevad veel paremad võimalused ja väljavaated.

Sageli me arvame, et teame mis meile sobib, aga kui sellest arvamisest lahti lasta, siis loksutab Kõiksus palju paremad võimalused ette, mida me ei teadnud ja millest alles nüüd teada saame.


Märka ja pane tähele. Proovi järele. Selleks ära kiirusta, rutta, klammerdu ega võta vastu kärsituid otsuseid. Väldi millegi külge kinnitumist ja oma peas asjade kinnistamist. Kui miski tundub kättesaamatu või nõuab liigset ressurssi, siis võta hoog maha, hoolitse enda eest esmajärjekorras hästi ja sa näed, kuidas õige pea saad sa veel paremat! "


Ilona Karula www.algolemus.com www.algolemusshop.com

327 views0 comments

Recent Posts

See All

Tugev naine

Head naistepäeva kõigile. Selleks puhuks jagan "Hingesõnumite" raamatust peatükki TUGEV NAINE, sest meis kõigis on tugevust. /Tugeval naisel on standardid ja teadlik enesekindel meel. Tugev naine naud

Võrratu pimedus

Eile tuli Stuudios jutuks valgusest ja pimedusest ning sellest, miks ma ei nimeta end valgustöötajaks. /Kummardatakse valgust ja kardetakse pimedust. Siinkohal ei tasuks pimedusega segamini ajada tume

© 2020 by Ilona Karula