Kanaldus

Õnnelikud ja edukad inimesed ei oma kõige paremaid võimalusi ja asju, mis nad õnnelikuks ja edukaks teinud on. Õnnelikud ja edukad inimesed on olemasolevast ise loonud edu võimalused ja parimad lahendused.
Seda mõistes on võimalik sekundi pealt edukaks ja õnnelikuks saada, ilma, et peaks Universumi poole kummardama ja imesid ootama jääma, et äkki kunagi läheb paremaks.

Hea enesetunne võib saabuda kohe kui võtad parima sellest, mis sul olemas on. Sealt, kust sa leiad head, sinna saab aina saabuda juurde head. Seepärast tasub elust võtta parimat.

Universum ei asu kusagil kaugel, see asub sinu peopesadel. Universum on sinu kätes, mis tähendab, et ka edu ja õnn lasub sinu kätel.


Ilona Karula /www.algolemus.com/

349 views0 comments

Recent Posts

See All

Tugev naine

Head naistepäeva kõigile. Selleks puhuks jagan "Hingesõnumite" raamatust peatükki TUGEV NAINE, sest meis kõigis on tugevust. /Tugeval naisel on standardid ja teadlik enesekindel meel. Tugev naine naud

Võrratu pimedus

Eile tuli Stuudios jutuks valgusest ja pimedusest ning sellest, miks ma ei nimeta end valgustöötajaks. /Kummardatakse valgust ja kardetakse pimedust. Siinkohal ei tasuks pimedusega segamini ajada tume

© 2020 by Ilona Karula