Kanaldus

Õnnelikud ja edukad inimesed ei oma kõige paremaid võimalusi ja asju, mis nad õnnelikuks ja edukaks teinud on. Õnnelikud ja edukad inimesed on olemasolevast ise loonud edu võimalused ja parimad lahendused.
Seda mõistes on võimalik sekundi pealt edukaks ja õnnelikuks saada, ilma, et peaks Universumi poole kummardama ja imesid ootama jääma, et äkki kunagi läheb paremaks.

Hea enesetunne võib saabuda kohe kui võtad parima sellest, mis sul olemas on. Sealt, kust sa leiad head, sinna saab aina saabuda juurde head. Seepärast tasub elust võtta parimat.

Universum ei asu kusagil kaugel, see asub sinu peopesadel. Universum on sinu kätes, mis tähendab, et ka edu ja õnn lasub sinu kätel.


Ilona Karula /www.algolemus.com/

341 views

Recent Posts

See All

KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata,

Iseseisvumisest

Kõiksus kõneleb iseseisvumisest: /Hetkest, mil jäädakse oma sisemisele hingetundele kindlaks algab iseseisvumine. Pildistas Kadri Lehtla Iseseisvumiseks vali tee, millel saab avalduda sinu sisemine ta

© 2020 by Ilona Karula