Kaardid kaasa igaks hetkeks

Ideaalne randa kaasa võtta ja päikeselõõsas midagi lihtsat ent kasulikku enese hüvanguks teha. Täna esitasin küsimuse, millised taotlused on praegusel hetkel kõige enam toetavad ja tulid sellised vastused.

Algolemuse meditatsioonikaartide võlu seisnebki selles, et need juhendavad sind tööle iseendaga, mitte ei paku lohutust ega võlts lootust. Enne ei muutu midagi kui sa ise midagi ette ei võta, sest keegi su eest midagi ära ei tee.


Senine tagasiside on olnud tõeliselt positiivne ja on rõõm kuulda, et mitmed kasutajad on mõnegi olukorra oma päevast pelgalt mõttejõul enese kasuks pööranud või päästnud.


Kaartidelt võib paluda igasugust juhendust iseseisvaks tööks. Näiteks: "Millist taotlust peaksin kasutama, et lahendada mõnda konkreetset teemat, probleemi, olukorda?", "Milline taotlus suurendab praegusel hetkel kõige enam minu väge?" ," Mida minu keha toetuseks hetkel vajab?", "Millist sisendit peaksin kasutama, et sporditegemine kulgeks minu jaoks kergemalt, et vähendada oma söögiisu, olla rõõmsam ja rahulikum, saada vastuseid ja sõnumeid läbi unenägude jne." Variante on piiramatult ning lõputult. Tuleb vaid ise olla loominguline ja esitada täpseid küsimusi. Pane ainult oma meditatsioon kokku kasvõi ühest afirmatsioonist ja viiest minutist ning iga päev saab mediteeritud.


Kaarte on saadaval piiratud koguses autori e-poes www.algolemus.com/shop.

Kasuks tuleb eelnev praktikakogemus Ilonaga või vähemalt läbi loetud raamatud "Hinge valede nõiaring" ja "Täheinimesed", sest muidu võivad mõned väljendid jääda arusaamatuks või mõtestatus minna "tõlkes" kaduma.

122 views0 comments

Recent Posts

See All

Kogu tõde foorumist

Tõde on see, et alguses plaanisime foorumi luua Facebooki väliseks lugemise keskkonnaks, kus kõik saaksid vabamalt oma mõtteid avaldada, ilma, et asjasse mitte puutuvad klaviatuuri kauboid risustamas

Hea sõna vägi, halva sõna jõud

Heal sõnal on vägi, halval sõnal on jõud. Mõni ütlemine võib haavata rohkem kui teine ja sööbida mällu kauemaks kui homne. Olen tähele pannud, et kui elus on keerulisem periood lähevad kõik teravamad

© 2020 by Ilona Karula