Iseseisvumisest

Kõiksus kõneleb iseseisvumisest:


/Hetkest, mil jäädakse oma sisemisele hingetundele kindlaks algab iseseisvumine.Pildistas Kadri Lehtla


Iseseisvumiseks vali tee, millel saab avalduda sinu sisemine tarkus. Vali siht, kus sul on voli juhinduda oma intuitsioonist. Vali tegevus, mis paneb sind helendama suurest inspiratsioonist. Sa oled võimekas ja tubli. Sa olid juba ammu valmis, et käia oma teed, lihtsalt julgusest jäi varem puudu … sest sa alati ootasid kellegi heakskiitu ja kartsid kellegi halvakspanu, sa eeldasid tormilist aplausi ja lootsid imetlevaid pilke, aga sa ju tead, et kõigilt neid ei saa.


Mida enamatele sa meeldid, seda rohkem ollakse märgatud ka nende poolt kellele sa ei meeldi. Kas tõesti lubad kõigel sellel panna oma potentsiaali hanguma?


Tee endale teene.

Vabasta oma suhted suuvoodritest ja puhasta oma meeled arvajatest. Pööra näoga võimalikult palju sellesse suunda, mis sind sisemiselt hästi kõnetab.

Hoia meeles, et kui järgned oma tundele, siis oledki seal, kus vaja. Kõigi ja kõige kiuste./


Ilona Karula

www.algolemusshop.com

www.algolemus.com232 views0 comments

Recent Posts

See All

Tugev naine

Head naistepäeva kõigile. Selleks puhuks jagan "Hingesõnumite" raamatust peatükki TUGEV NAINE, sest meis kõigis on tugevust. /Tugeval naisel on standardid ja teadlik enesekindel meel. Tugev naine naud

Võrratu pimedus

Eile tuli Stuudios jutuks valgusest ja pimedusest ning sellest, miks ma ei nimeta end valgustöötajaks. /Kummardatakse valgust ja kardetakse pimedust. Siinkohal ei tasuks pimedusega segamini ajada tume

© 2020 by Ilona Karula