top of page

Ilmub uus raamat! "Jumalate tehnoloogia"


Tähelepanu sõbrad! Meie Eluvaim kirjastus teeb koostööd History Channeli populaarse telesarja "Ancient Aliensi" kaas-saatejuhi, kirjastaja ning megateoste autori David Hatcher Childressiga.

Me avaldame tema megateose "Jumalate tehnoloogia", mis läheb loetud tundide jooksul trükki, aga millele on erihinnaga eeltellimine meie kirjastuse e-poes juba avatud:


See on totaalne ufo-huviliste lemmik!Autor David Hatcher Childressi megateos “Jumalate tehnoloogia” avab ukse salapärasesse ja imelisse iidse tehnoloogia maailma, tuues välja hämmastavad tõendid alates iidse maailma arvutitest kuni “jumalate” lennumasinateni. Raamat kirjeldab tehnoloogiat, mida väidetavalt kasutati kadunud Atlantises ja uurib teooriat, mille kohaselt oli Egiptuse suur püramiid algselt hiiglaslik elektrijaam.


Raamat on algusest lõpuni täis teaduspõhiseid fakte, teravaid tähelepanekuid ja jutte, mis seavad humoorikalt, intelligentselt ja kaasahaaravalt kahtluse alla tänapäevased peavoolu oletused meie mineviku kohta.


Raamatust leiate intrigeerivaid tõendeid järgmistel teemadel:


- Kuidas ammused tsivilisatsioonid olid saavutanud meie “kaasaegse” arengutaseme ja jõudnud praegusest tsivilisatsioonist kaugemale.


- Kuidas iidsel ajal eksisteeris kõrgtehnoloogia, mida tänapäeval pole suudetud jäljendada. Selle kohta esitatakse arhailisi dokumente, mis seda tehnoloogiat kirjeldavad.


- Kuidas iidse inimkonna kasutuses olid kristall-läätsed.Analüüsitakse, kas Giza suur püramiid oli algselt hiiglaslik elektrijaam?


- Kas inimajaloo kuulsamaid ja pühamaid reliikviaid “seaduselaegas” oli hoopiskõrgtehnoloogiline elektriseade?


- Uuritakse erinevaid kiiritada saanud paikasid ja inimskelette, mis viitavad faktipõhiselt maa peal aset leida võinud aatomijõust põhjustatud tsivilisatsiooni hävingu kohta.


- Arutletakse “jumalatelt” saadud tule kasutamise üle nii muistsetes usulistes tseremooniates kui sõjapidamises.


- Uuritakse megaliidimeistrite ehitatud hämmastavaid struktuure ja erinevaidvõimatuna näivaid artefakte.
Autor David Hatcher Childress on televaatajale tuntud History Channeli populaarse dokumentaalsarja “Ancient Aliens” ehk “Iidsete tulnukate” ühe saatejuhina. Ameerikas on ta kuulus oma intrigeerivate raamatute poolest, sest avaldab faktipõhist kirjandust ufode, iidsete tsivilisatsioonide ja maal aset leidnud hämmastavate ajalooliste sündmuste kohta. Kuna tal pole doktorikraadi, siis on ta hüüdnimeks “kelmide arheoloog”, sest avalikustab seda, mille peavoolu arheoloogid maha vaikivad.


Tule ka Eluvaim kirjastuse instagrami jälgijaks, mille leiad siit: https://www.instagram.com/eluvaim.publishing.co

39 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page