HingetoitKui inimene teeb midagi hingega, siis lööb temas välja sisemine sära, tuline kirg, pühendumine ning miski müstiline jõud.

Teinekord võib see inimene tegeleda millegagi nii andunult, et võiks oma tegevust jätkata lausa 16 tundi jutti, ilmutamata vähimaidki väsimuse märke. Sealjuures ainus, mis puhkust vajab on keha. See ongi hingeenergia kohalolu ja eluenergia kandmine, millel on võimas ja täielikult ebaloogiline energiat andev vägi.


Kui hing on “valinud” kehastumise Maal inimesena, siis on hinge eesmärgiks läbi siinse eksistentsi vormi alati midagi kogeda. Ja kuna hing on tulnud kogema, siis kogemus peab tulema alati läbi hinge. Ehk hinge vaatenurgast on elu mõte elada hingest kogu hingele.


Paku juba täna oma hingele midagi, mis äratab sinu sees selle miski elusädeme. Olgu selleks kasvõi hea raamat, vestlus mõne armsa inimesega, aeg oma hobi jaoks, pikem lõunapaus või niisama päikesesse vaatamine.


Kõik, mis sind seesmiselt toidab ongi sinu hingetoit.


Ilona Karula /Hinge valede nõiaring/

299 views

Recent Posts

See All

Kanaldus

Sõnum Kõiksuselt: Kui sind koheldakse kehvasti, siis kohtle sina ennast ikka hästi. Kui sinusse ei usuta, siis jätka sina endasse uskumist. Hoia meeles, et inimesed tulevad ja lähevad, aga sina jääd!

KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata,

© 2020 by Ilona Karula