Helendav naine

Updated: Nov 28, 2019

Raamat “Lapse hing” hakkas minu sees küpsema hetkest, mil mu ellu tuli mu lapse hing, kes andis teada, et ta kohal on ja plaanib siia ilma saabumist.

“Kui ma tulen, saab sinust helendav naine,” teatas ta. Ma ei suutnud seda sõnumit enese jaoks enne lahti mõtestada, kui hakkasin palja silmaga paremini aurasid nägema ja olin võimeline märkama maagilise helendusega naisi.

Pildi autor Penelope Russak Photography by Penelope

Paljud minu meditatsioonipraktikates osalevad naised on saanud üllatuse osaliseks, kui ma olen teavitanud, et saalis on vastav arv lapseootel naisi, kellele mõned energiatöö harjutused seetõttu ei sobi ja juhendanud neid praktiseerima alternatiive. On naisi, kes on mõne nädala möödudes tulnud õnnelikuna teatama, et tegid huvi pärast rasedustesti, mis osutus positiivseks ja nad ei suuda ära imestada, kuidas mina enne neid nende rasedusest teadlik sain olla.


Lapseootel naist ümbritseb müstiline kuma, kui lapse hing asub naisele väga lähedal või on juba tema sees kohal. Siis põimuvad nad terviklikuks ühisväljaks, mida lapse hinge kohalolu kümneid kordi võimendab, nii et seda on võimalik palja silmaga näha.


Kui ma helendavatest naistest oma abikaasale rääkisin, ohkas ta kergendatult ja teatas, et lõpuks ometi on lapseootel naise kohta selgunud kaunima kõlaga väljend, sest sõna “rase“, pole tema meelest just kõige säravama vibratsiooniga sõna. Nii hakkasime nimetama kõiki lapseootel naisi helendavateks naisteks ja veel enne, kui ma ise päriselt lapseootele jäin, ütles mu abikaasa kahtlustavalt: “Ilona, mul on tunne, et sa helendad.”


Uus raamat, kus sellest kõigest on võimalik pikemalt lugeda, ilmub juba mõne nädala pärast.


Ilona Karula /www.algolemus.com/


228 views0 comments

Recent Posts

See All

Mõistmisest ja mõistmatusest

Kui jääda ühekülgsete uskumuste küüsi, pidades neid ainuõigeks, ainutõeseks ja ainuvõimalikuks, siis Kõiksus näitab peagi vastupidist varianti, tuues inimese ellu kogemuse, mille vastased hoiakud tal

Ebaõiglusest, väärikusest ja karmast

Hiljuti nägin ühte jube nukrat lugu kodu kaotanud noorest perest. Eile saabus minu postkasti pikk kiri ebaõiglusest, täna hommikul lugesin juba kahte järgmist sarnast, mis tähendab, et pole kahtlustk

Kas paha konflikt või hoopis õnnis pääsetee?

Andestamine, unustamine, lahti laskmine on ühed väljakutsete rohkemad teemad, millega inimkehastuses rinda pista. Olete ehk kuulnud ennast või kedagi teist ütlemas neid sõnu: „Ma olen täielikult a

© 2020 by Ilona Karula