ERIPAKKUMINE: Hingekaardid


Tähelepanu! Valmis olla! Läks!


Hingekaardid saabusid türkikojast ja hetkel pakume kordustrüki puhul kaarte erihinnaga 25 € pakk (tavahind 30 € ). Pakkumine kehtib pühapäevani 25.11 või kuni kaarte jätkub.


Pakist leiad 55 sõnumit koos igapäevaste kasulike praktiliste harjutustega.


Kaardid leiad e-poest www.algolemus.com/shop või kohapealt kui tuled Stuudiosse meditatsiooni.

Kui soovid kaarte välismaale tellida, siis kirjuta eluvaim.kuido@gmail.com ja koostame sulle arve.


Kõik õiged vastused on sinu sees juba olemas. Aga vahel, kui oleme tasakaalust väljas ja leiame end kompassitult ekslemas, ei saa me neid vastuseid enda seest kätte. Selleks olen loonud Hingekaardid, mis aitavad sul paremini oma hinge valikute juurde tagasi suunduda. Igal kaardil on Kõiksusest kanaldatud sõnum ja harjutus iseseisvaks tööks. Kaardid kannavad endas ka pisikese tasku konspekti rolli, sobides igapäevaseks lugemiseks ja praktikaks, sest olen sinna lisanud nõuandeid ja harjutusi, millega oleme erinevates meditatsioonides tegelenud.

431 views0 comments

Recent Posts

See All

Ebaõiglusest, väärikusest ja karmast

Hiljuti nägin ühte jube nukrat lugu kodu kaotanud noorest perest. Eile saabus minu postkasti pikk kiri ebaõiglusest, täna hommikul lugesin juba kahte järgmist sarnast, mis tähendab, et pole kahtlustk

"Breathe"

Üle hulga aja sai tegeletud oma salahobiga, mil arvuti taga lõbutsemisest sündis lugu "Breathe", mis imehästi sobib tänasesse kevadisse pööripäeva.

© 2020 by Ilona Karula