Emotsionaalne vabadus


Pildistas Photography by PenelopeHetkest, mil sa ei keskendu inimestele, kes on sinu suhtes sallimatud, hakkad sa emotsionaalselt tervenema.


Hetkest, mil sa ei osale olukordades, mis sind lõhuvad, koondad sa emotsionaalselt ennast tagasi terviklikuks kokku.


Hetkest, mil sa ei kinnita oma tähelepanu selle külge, millel pole sinuga mingit pistmist, saad sa emotsionaalselt vabaks.

Alati, kui samastud millegagi, küsi endalt, kas see samastumine lõhub või loob sind.

Kui keskendud vihale, siis samastud vihaga ja muutud ise vihaseks.

Kui keskendud kurbusele, siis samastud kurbusega ja elad läbi kurbust.

Kui keskendud väärtusetusele, siis samastud väärtusetusega ja tunned, et sa pole midagi väärt.

Samastudes heade ja positiivsete asjadega, koged kõike head ja positiivset.

Kui keskendud rahule, siis samastud rahuga ja saad osa rahust.

Kui keskendud vabadusele, siis samastud vabadusega ning ükski emotsionaalne väljakutse ei saa tulla sinu enesetunnet õõnestama, et seda halvaks muuta.

Emotsionaalne vabadus saabub siis, kui emotsioonide asemel samastutakse oma tunnetega, sest emotsioonid pole muud kui tunnete segadus. Emotsioonid saame paika ja tunded selgeks alles siis, kui valime teadlikult, millega me otsustame samastuda.

Täna samastu vabadusega ja loe endale afirmatsiooni: „Ma olen vaba hing ja mitte ükski emotsioon ega teine inimene ei piira mind.”

Ilona Karula "Hingesõnumid" www.algolemusshop.com www.algolemus.com

272 views

Recent Posts

See All

KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata,

Iseseisvumisest

Kõiksus kõneleb iseseisvumisest: /Hetkest, mil jäädakse oma sisemisele hingetundele kindlaks algab iseseisvumine. Pildistas Kadri Lehtla Iseseisvumiseks vali tee, millel saab avalduda sinu sisemine ta

© 2020 by Ilona Karula