top of page

Elu alles algab...

Elu alles algab... hetkest, mil julgetakse elada, olenemata kui vana sa oled, kui palju lapsi sul on, mitu korda juba lahutanud oled jne. Elu alles algab kui viid ennast iga ihu rakuga hetke kohale ja märkad enese ümber enamat, ka teisi, mitte ainult iseennast ühes hetkes. Elu alles algab kui lubad endal kogeda kõike seda, milles end tagasi oled hoidnud. Elu alles algab kui oskad olla tänulik, et sul on toit laual, katus pea kohal, kodumaa, kus on rahuaeg. Elu alles algab kui sinu heaolu ei sõltu enam kellegi heakskiidust või halvakspanust. Elu alles algab kui lõpetad enese võrdlemise teistega ja ei loo konkurente ise enda kõrvale. Elu alles algab kui oskad öelda ei. Elu alles algab kui oled ilma põhjuseta lahke. Elu alles algab kui õpid ennast kõikide nõrkustega tundma. Elu alles algab kui rebid endal maski eest. Elu alles algab kui sa meeldid enesele sellisena nagu sa oled.

Elu alles algab kui sa oled aus.


Elu alles algab kui sirutad välja oma tiivad ja lõpetad kaasa lohisemise teiste külje all.Mõni võib elada saja aastaseks, ilma, et elaks päevagi. Küsimus on selles, kas viitsitakse süveneda iseendasse, otsida oma tõde, võtta vastutust, tõmmata pea liiva alt välja ja vaadata otsa kõigele sellele, mis ei pruugi meeldida või mida ei tohi. Elu alles algab kui vaadata elule otsa sellisena nagu see parasjagu on. Kui ei meeldi, tuleb midagi ette võtta. Kui pea ei võta, siis käed-jalad ikka võtavad. Ära ole nagu kahel jalal kõndiv mure, kes ootab ja ootab ning terve igaviku ootab. Paremaid päevi ei tule. Paremad päevad tuleb ise luua.


Inimesel on ainult tema Tõeline Olemus ja see on kõik, mis inimesel on. Ülejäänu tuleb ja läheb, muutub ja kaob. Kõlab klišeelikult, aga parim aeg on koguaeg ja see on sinu sees, mida sina otsustad, millal see on.

548 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page