top of page

Elu aednikud

Enne imelise elu õitsengut tuleb kõigepealt seemned mulda pista, seejärel peenra eest hoolitseda ja alles siis tärkava ilu sündi oodata.

Igas korteris, majas või elamus võiks olla mõni taim või mitu, sest just taimed, kes meie eluenergias elavad, on suurepärased peegeldajad, kes näitavad ära, kus me oma eluga asume.


Kui taim kasvab hästi, siis meie elu liigub tõusvas joones. Kui taim laieneb või vohab, teeb seda ka meie elu. Samamoodi on õitsemisega, aga vastupidi närtsimisega. Kuivab taim, kuivab elu. Närtsib taim, närtsivad meie tegemised. Hallitusseened ja haigused kõnelevad meie enda elust.


Samamoodi on hoolitsemisega. Taimede eest hoolitsevad need, kelle loomuses on hoolitsemise võime, seepärast suudavad need inimesed ka enda elu eest hoolt kanda. Kui soovid teada saada, millises suunas ja seisundis sinu elu parasjagu kasvab, siis üks võimalustest on vaadata seda enda kodus elavate taimede pealt.


Metafooriliselt oleme kõik aednikud. Oma elu aednikud.


Ilona Karula www.algolemus.com www.algolemusshop.com

117 views0 comments

Recent Posts

See All

Vahel on mõistlik eluga edasi minna selliselt, et “toimik” jääb sulgemata. Sageli usutakse, et eluga saab edasi minna alles siis, kui kõik peatükid on lõpetatud, igale lausele joon alla tõmmatu

Kümme põhjust, miks ilma põhjuseta sinu peale vihastatakse. Kui su südametunnistus on puhas, siis sa ei peaks oma pead vaevama küsimustega, et mida sa tegid, mõtlesid, ütlesid valesti. Kohtan sageli

bottom of page