Mood


Elustiili ajakiri Mood avaldas värskes kevadnumbris minust loo. Arvasin, et tuleb väiksem artikkel, aga pühendati lausa 5 lehekülge.

Paljude jaoks on see kindlasti üllatav, sest endise meediatöötajana olen kõikidest intervjuudest seni ära öelnud ja pakkumisi on kolme aasta jooksul tulnud palju. Kuid kui ühendust võttis kindla visiooniga Elis Aunaste, siis tekkis tunne, et miks mitte. Võime elust-olust ja minu teekonnast rääkida küll. Elise kirjastiil on mõnus ja tabas mind sellisena nagu olen. Mu mõte oli pisut lähemale jõuda ka jalad-maas lugejateni, sest ma ise olen muutunud viimasel ajal vägagi jalad-maas inimeseks.
138 views0 comments

Recent Posts

See All

Kas paha konflikt või hoopis õnnis pääsetee?

Andestamine, unustamine, lahti laskmine on ühed väljakutsete rohkemad teemad, millega inimkehastuses rinda pista. Olete ehk kuulnud ennast või kedagi teist ütlemas neid sõnu: „Ma olen täielikult a

Kas asjad teevad õnnelikuks?

Tänaseks mõtteaineks on küsimus, kas asjad meid õnnelikuks teevad? Hiljuti küsis üks osaleja murelikult, et kas asjad võivad teha õnnelikuks või on see pigem primitiivne mõtteviis? Teemat arutledes le

Edulugu

Kõiksuses on pikemat aega üleval olnud sõnum, mille üle oleme Stuudios palju arutlenud: "Kui sul ühtegi võimalust ei ole ja kuidagi enam ei saa, siis tea, et väljaspool füüsilist reaalsust alati saab!

© 2020 by Ilona Karula