top of page

10 soovitust algavaks aastaksJagan teile kümme soovitust algavaks aastaks, mida ise järgin.


1. Ära püüa olla keegi, kes sa tegelikult pole. Mida kauem endale valetad, seda kaugemaks õnn sinust jääb.

Pole vaja teeselda super valgustunut ja kõigist targemat-paremat inimest kui oma eluga super hästi hakkama ei saa.

Tahtes kedagi õpetada tuleb ise olla suurepärane eeskuju -ettenäitaja, et teised saaksid ette vaadata!


2. Sa jõuad kiiremini unistuste eluni kui elad lihtsat elu, järgides, et sinu vaim oleks rahul, hing toidetud ja keha naudingutes. Püüa leida naudinguid igas tegevuses ja hingetõmbes. Ka koristamine võib olla nauding kui vormistad selle püstijala meditatsiooniks, kus saad segamatult mõtluses viibida.


3. Vaimsust ei näita rätsepistes mediteerimine ega käed palve asendis targutamine. Vaimne on see, kes suudab oma elust vaimustuda. Esoteerika kauge luksepp Mart võib osutuda palju vaimsemaks kui Indiast naasnud Suri-Muri-Shakti jumalanna.


4. Ära vasta halvale halvaga. Pigem hinda, kas on vajalik vastata. Ma usaldan sageli, et mädanevad puuviljad kukuvad ise puu otsast alla. So let it be!


5. Vali tarbimise asemel loomine. Näiteks ära telli Universumilt midagi, vaid loo Universumis midagi.


6. Me kõik soovime hetkega ratsa rikkaks ja edukaks saada, aga püsiva maja ehitamist tuleb alustada vundamendist, mitte katusest. Õhuloss on vaese mehe villa. Mida kauem illusioonides elad, seda kauem küllust ootad.


7. Kui kukud puudus teadvusesse on kiire väljapääs harrastada tänulikkuse praktikat. Mitte miski pole iseenesest mõistetav ja sul on palju, mille eest tänulik olla.


8. Harmoonias peitub vägi ja jõud. Õpi looma harmooniat kõiges, mida teed ja tarbid. Sinu hing on tulnud siia ilma ilu looma, mitte maitselageduse keskele kannatama. Jälgi, et iga pusletükk leiaks õige koha sinu pildis.


9. Konservatiivse meelelaadiga ei pruugi su elu just kõige meeleolukam olla. Lase end lõdvaks ja ela orgastiliselt. Orgastiline elu tähendab maksimum naudingute poole pürgimist kõiges mida teed ja tarbid. Olgu selleks toitumine, muusika, reisimine, kunst, vestlused või seks.


10. Võta olemasolevast alati parim, sest seal kus on head, sinna tuleb seda juurde. Usalda, et heaolu loomine võib olla nagu veerev lumepall, mida on võimalik järjest suuremaks veeretada. Heaolu algab hetkest, mil sa lubad seda endale.


Ilona Karula464 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page