top of page

Ilmub uus raamat TÄHEINIMESED

Kallid sõbrad. Siin ta on teie ees. Peagi on ilmumas minu teine raamat "Täheinimesed", mida juba loetud päevade pärast saab ette tellida.

Raamat “Täheinimesed” on kirjutatud sulle, kes sa tunned, et sa pole pärit siit.

Sa vaatad igatsusega tähtede poole ja mõtiskled endamisi: kes ma olen, kust ma tulen ja miks olen ma praegu siin?


Sa oled terve elu saanud asjadest omamoodi aru, ikka teistmoodi kui teised. See on esitanud sulle rohkem väljakutseid ja vääriti mõistmisi kui keskmisel inimesel jõuab elu jooksul juhtuda. Kohati võib sulle tunduda, et oled selles maailmas üksik, sa ei kuulu kuhugi ning sind ei võeta lõpuni omaks. See paneb sind aeg-ajalt iseendas kahtlema, et kas sa oled ikka õige või on sul midagi viga. Mõnikord kipud sa endalt küsima: “Miks mina ei ole nagu teised?”


Aeg-ajalt ilmutavad su elus end süngemad perioodid, mil tunned, nagu oleksid elusalt maetud. Sa tahaksid siit ära, kuhugi, kus on sinu tõeline kodu. Aga sa ei tea, kus see asub, sest sa ei tea isegi, kes sa oled.

Las ma lohutan sind selle raamatuga. Olgu see sulle abiks, et mõista iseennast, oma lapsi, lähedasi või pereliikmeid.


Sa ei ole humanoidi munarakust sündinud tulnukas ega hübriid, sa ei ole mutant ega katseklaasi vili. Sa oled inimene, kelle sees on särav täheseeme, mis ootab õitsele puhkemist, et sinu seest saaks tärgata puhas ilu selle kõige unikaalsemas versioonis. Sa oled täheinimene, kes kannab enda südame taguses ruumis kaasas lõputut kosmilist tarkust. Praegu viibid sa siin, et saaksid meiega jagada midagi olulist.


Raamatust leiate ka maailmas seni avaldamata kristall-laste teooriaid, horisontaalse ja vertikaalse inimmõõtme valemeid ning meie eest hästi varjatud saladusi tšakratest.


Läbiva teemana sisaldab raamat eneseabivõtteid iseseisvaks tööks, inspireerivaid ja õpetlikke kogemuslugusid teistelt täheinimestelt, mille eesmärk on jagada julgustust ja toetust, et äratada kosmilist tarkust kandev täheseeme enda sees.


/Ilona Karula/ www.algolemus.com


Imelise esikaane graafika autor on Kädi Rist. Olen talle südamest tänulik teineteise mõistmise eest. Tegemist on tõelise professionaaliga, kes lisaks loomingulisele poolele suudab ideid lugeda telepaatiliselt. Piisab mõnest lausevahetusest ja juba sünnib see, mis vaja.

372 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page