STUUDIO
Kõiksuse Kanaldused Stuudios toimuvad meditatsioonid, loengud, erinevad keha ja meele praktikad, kuhu on vajalik alati eelnev registreerimine. 
Enne põhimeditatsioonides osalemist tuleb eranditult kõigil läbida sissejuhatav meditatsioonipraktika, mis keskendub Ilona Karula poolt juhendatava Algolemuse meetodi ja vertikaalpraktika kontseptsiooni põhjalikule läbitöötamisele, milles kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed.
 
NB! Psüühikahäiretega inimestele Kõiksuse Kanaldused Stuudio poolt välja töötatud energiatöövormid ei sobi.
Infot kõikide sündmuste sisu ja toimumise kohta leiate kodulehe ülevalt menüüribast sündmuste alt ja Kõiksuse Kanaldused Stuudio Facebooki lehelt, mille kohta infot avaldame võimaluste piires jooksvalt.
Meditatsioonid toimuvad igal nädalal Tallinnas Kõiksuse Kanaldused Stuudios, korra kuus Tartus Bindu Joogastuudios ja suvel sõltuvalt ilmast vabas looduses. 
Kõiksuse Kanaldused Stuudio meditatsioonidesse on oodatud need, kes soovivad enesega sügavamalt tegeleda. Me praktiseerime ultrateadvuse ja universaalteadvuse seisundis väga intensiivset energiatööd, mis erineb klassikalisest mõtlusest. 
Meditatsioone viib läbi Algolemuse meetodi ja vertikaalpraktikate autor ning looja Ilona Karula, kellel on aastate pikkune süvameditatsioonide kogemus.

© 2020 by Ilona Karula