top of page
STUUDIO
Kõiksuse Kanaldused Stuudios toimuvad meditatiivsed praktikad, loengud ja psüühiliste võimete arendamise koolitused, kuhu on vajalik alati eelnev registreerimine. Enne põhisündmustel osalemist tuleb eranditult kõigil läbida sissejuhatav koolitus, mis keskendub Ilona Karula poolt juhendatava Algolemuse meetodi ja vertikaalpraktika kontseptsiooni põhjalikule läbitöötamisele, milles kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed.
 
NB! Psüühikahäiretega inimestele Kõiksuse Kanaldused Stuudio poolt välja töötatud psüühiliste võimete arendamise metoodikad ei sobi, sest need panevad närvisüsteemi proovile. 

Infot kõikide sündmuste sisu ja toimumise kohta leiate kodulehe ülevalt menüüribast sündmuste alt ja Kõiksuse Kanaldused Stuudio Facebooki lehelt, mille kohta infot avaldame võimaluste piires jooksvalt. Sündmused toimuvad igal nädalal Tallinnas Kõiksuse Kanaldused Stuudios ja veebivahendusel online versioonis. 

Kõiksuse Kanaldused Stuudio sündmustele on oodatud need, kes soovivad enesega sügavamalt tegeleda. Me praktiseerime ultrateadvuse seisundis väga intensiivset tööd oma teadvusega, mis erineb klassikalisest mõtlusest. Meditatiivseid praktikaid viib läbi Algolemuse meetodi ja vertikaalpraktikate autorlooja Ilona Karula, kellel on aastate pikkune süvameditatsioonide kogemus.
bottom of page